Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradňa v troch rokoch

jolly84
25. mar 2015

Maminy, o čo ide v poradni v 3 rokoch? Za chvíľu nás čaká, ďakujem 🙂

terezka1947
26. mar 2015

...nasa lekarka iba popocuvala srdiecko,pozrela do hrdla...zmerala vysku a vahu...cakala som nieco viac 😒

kladina
26. mar 2015

V troch rokoch sa nerobi nic, nepreplaca to poistovna... Takze zalezi na doktorovi. My sme to vybavili medzi dvermi 🙂 zbytocne som tam chodila.

liebling98
26. mar 2015

@jolly84 nám dala sestrička skúmavku na moč. Máme doniesť na prehliadku. Keď bol najstarší, tak vyšetrila klasicky ako na poradni, keď bol bábätko, čiže výška, váha, popočúvať, prehmatať uzliny na krku, bruško, pozrela či má vajká na mieste. Pozrela chrbticu, či nemá nábeh na skoliozu, postoj, mal sa prejsť po koberci, či správne chodí, tuším aj skákať na jednej nohe. Zrak, sluch orientačne. Spýtala sa ho jednoduché veci, resp mňa sa pýtala, či rozumie, keď sa s ním rozprávam, keďže syn nebol veľmi komunikatívny. Skúšala, či rozozná farby (či vie, ktorá rybka na obrázku je modrá). To ešte nevedel, tak sa ma pýtala, že či vie napr koralky alebo figúrky z človeče rozdeliť podľa farby.

lucy125
26. mar 2015

My sme doniesli skumavku s močom,pozerala zuby,hrdlo,počuvala,merala tlak,pozerala nožky,ako chodi na boso,pohlavne organy,merala,važila.

siska53
26. mar 2015

@jolly84 odmerala,odvazila,popocuvala,pozrela do ust,oci,lymfaticke..povedala som,ako na tom mala je po motorickej stranke....

Zaroven sme boli aj so synom na 5r.a priebeh bol uplne rovnaky.

janickacrazy
26. mar 2015

@jolly84 Nášmu okrem spomenutého kontrolovali aj zrak, či dobre vidí, čítal obrázky, tak som rada, že vidí dobre, lebo my obaja s mužom máme dáke tie dioptrie. 😀

jasminet
26. mar 2015

@kladina robi sa prehliadka medzi 2-3 rokom... kontroluje sa zrak, predkozka u chlapcov, drzanie tela, nohy ci nema ploche, klasicke vazenie, meranie, popocuva, moc, rozhodne sa to nevybavuje medzi dverami 😉

jolly84
autor
26. mar 2015

@siska53
@janickacrazy
@liebling98
@kladina
@terezka1947
@jasminet Maminy, krásne vám ďakujem za čas a odpovede 🙂

kladina
26. mar 2015

U nas to bolo take zbezne asi preto, ze sme v ambulancii s chorobou kazdu chvilku 🙂 doktorka ju pozna 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli