Poraďte značku dobrého kolostra

xlucia
8. okt 2012

... pre deti. tabletky, alebo sirup alebo co sa vam osvedcilo? ktora znacka? a cena?

pavolh
22. feb 2018

@luthiel Dobry vecer, z môjho pohladu je Wobenzym ciste placebo efekt

pavolh
22. feb 2018

@luthiel Co sa tyka tohto preparatu, to je celkom zaujimave. Jedna sa o nieco ako ockovanie, ale take prirodzenejsie ako ked pouzivate klasicke vakciny. Tu su casti vybranych bakterii, ktore stimuluju imunitny system k tvorbe vlastnych protilátok. Odporucam

mony76
5. mar 2018

@pavolh poprosim písala som vám IP, ešte otázka pre dospelého delta colostrum ktoré je najlepšie na imunitu po liečbe neuroboreliozy a aké dávkovanie ďakujem krasne

pavolh
6. mar 2018

@mony76 Pisal som Vam do posty. ozete zvolit bud kapsule, davkovanie standardne 2 kapsule denne, ale dlhodobo. Prvy cyklus aspon 6 mesiacov, potom pauza a priadne dalsi. Toto je dlhodoby zalezitost. Alebo zvolte kombinaciu kolostrum+ betaglukan. Ja Vam odporucam Aktiv plus kolostrum+ betaglukan, lebo tam je betaglukan z reishi a nie z hlivy. Tiez uzivanie standardne 2 kapsuly denne a dlhodobo.

carlottafavore
30. mar 2018

dobry den, mate skusenosti s kolostrum od firmy Biocom?

tanika
30. mar 2018

Moja otázka kolostrum kravské alebo kozie?

schvarzy
30. mar 2018

Mne jedna velmi dobra imunologicka povedala ze co sa tyka kolostra ne to marketingovy tah. Lebo sice kolostrum obsahuje vela imuno. Podporujucich latok, avsak tak pre kravu alebo kozu, lebo mi nemame v zaludku take enzymi aby sme to dokazali vyuzit a mali z toho nejaky efekt na nase zdravie

adalea
30. mar 2018

@schvarzy aj ja si myslím,že to je len marketing. Malej som dávala aj preventívne aj pri chorobe (aj teraz má už 12 dní sople) colostrum od delty a nič, žiaden efekt. Aj mne to hovorila naša Dr., len som si myslela, že však keď to toľkí ospevujú, tak skúsim. Len ma to stálo kopu peňazí a chorobnosť rovnaká

zuzanaapeter
31. mar 2018

Ahojte. Moja malá bola minulý rok 10x chorá. Ja som bola na nervy, manžel zúfalý. Nezaberali ani lieky od imunologičky, zlé pečeňové testy.Kúpili sme kolostrum od Barneys a nič. Ale nevzdala som to. Kúpila delta kolostrum akut. Užívame to od januára. Mesačne dve balenia toho tekutého. Od vtedy chorá nebola. Do škôlky chodíme tri týždne v kuse to sa nám ešte nestalo. Takže u nás toto kolostrum zabralo na 100%.

pavolh
9. apr 2018

@tanika Ak by som mal vybrat, tak by som preferoval kozie kolostrum. Ale kozie kolostrum je omnoho drahsie ako kravske a v tekutej forme ho asi ani nezozeniete bezne na trhu.

pavolh
9. apr 2018

@adalea Je treba si uvedomit, ze nic nefunguje na 100%, ani lieky. Takze ak mate povedzme 10 ludi a dvom z nich nezafunguje vôbec, tak ti dvaja budu hovorit, ze je to len marketing. Ale tak to uz raz chodi.

pavolh
9. apr 2018

@carlottafavore Nepoznam to kolostrum. Pozrel som si ich stranku - je to MLM system, takze predpokladam, ze tam bude znacne vysoka cena. Co je ale zasadna vec, nikde neuvadzaju odkial to kolostrum pochadza a akym spôsobom sa vyraba. Bez toho sa vyjadrit naozaj neviem.

simiacik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simiacik
29. apr 2018

@crazy17 poprosim kontaktujte ma na simiacik@azet.sk

gazah
29. apr 2018

Kozie colostrum bioalis z Francúzska. link tu:https://www.bioalis.com/sk/

simiacik
29. apr 2018

@pavolh poprosim mohol by ste ma kontaktovať? Ďakujem simiacik@azet.sk

ivet1908
4. júl 2018

@pavolh Dobry den uvazujem o kupe kolostra pre deti aj mna. Poprosim Vas nazor na Imune vitality od Naturway. Dakujem.

sfinxx11
12. sep 2018

zdravim , neviem ci mi niekto este poradi, ale kedy uzivate tekute kolostrum, hned rano? alebo kolko pred jedlo ci po jedle sa moze uzivat? dakujem

luna79
2. okt 2018

My sme cela rodina presli na kozie kolostrum Capramilk, sme velmi spokojni, syn prestal uzivat aerius, ktory mal nasadeny dlhodobo pre alergiu a uz cez polroka fungujeme len na kolostre a je fit. My velki si ho davame len v krozovych casoch ale maly to uziva denne, je to prirodny produkt, iste lepsie ako antihistaminika uzivat celorocne.

adka_r
8. nov 2018

@pavolh Dobrý deň. Dovolím si Vám poďakovať a zároveň sa podeliť o našu skúsenosť s užívaním colostra. Pred rokom sme začali na Vaše odporúčanie používať Delta colostrum. Pred užívaním dcéra bola neustále chorá, alergia skoro na všetko, oslabená imunita . Tento rok sme boli s malou (7 r) na kontrolných vyšetreniach - alergológia, imunológia. Pani doktorka sa sama čudovala. Alergia sa nám už neukázala a pani doktorka 3x skontrolovala otestovanú plochu ruky 🙂 A pre nás veľké + že dcéra počas školského roka nebola chorá 🙏 (maminky vedia aké to je - týždeň v škole, škôlke a niekedy aj 2 týždne doma)
Cez leto sme mali pauzu ale teraz sme opäť "nabehli" na užívanie.
Takže ešte raz ďakujem a z vlastnej skúsenosti toto colostrum odporúčam 👍

pavolh
18. nov 2018

@adka_r Som rad, ze moje rady pomohli, to vzdy potesi. Prajem detom dobre zdravie a Vam pochvala za dobre rozhodnutie

adka_r
20. nov 2018

@pavolh mohla by som Vás požiadať o radu ? Moja neter býva často chorá . Má 1 rok a 7 mesiacov . Zle znáša sirupy. Väčšinou ich vyzvracia. Viete mi poradiť ktoré kolostrum zvoliť ? Ďakujem pekne .

pavolh
20. nov 2018

@adka_r Dobry vecer, to je zlozitejsie. Mozno by som odporucil prasok z kapsuly vysypany do vody

lulus53
5. dec 2018

@pavolh Dobrý deň, som veľmi rada, že som natrafila na túto diskusiu a ďakujem za informácie od Vás. Rozhodovala som sa práve pre Delta kolostrum, keď som túto diskusiu našla. Len by ma zaujimalo, ako je to s ostatnými doplnkami výživy. Ide o to, že moja dcérka začala v septembri chodiť do škôlky a dokopy tam bola doteraz len 3 týždne, nakoľko je stále chorá a virózy sa vracajú. Dávam jej aj Imunoglukan, sirup s echinaceou a vitaminom C, navyše vitamín C, B a D. Je to možné kombinovať s kolostrom alebo stačí len kolostrum a ostatné nemusím dávať? Veľmi jej chcem pomôcť a zvýšiť imunitu, no nechcem do nej pchať veľa vecí, ktoré možno ani nemajú význam resp. vplyv na imunitu. Ďakujem.

pavolh
10. dec 2018

Dobry vecer, ja som presvedceny, ze pokial zacnete davat dcerke kolostrum, tak nic ine nemusite predavat. Ak by ste predsa len chceli, tak kludne mozete bez akychkolvek obav. Nie su znamr ziadne intrtakcie.

lulus53
10. dec 2018

@pavolh ďakujem. Už jej aj dávam. Zatiaľ len druhý deň. Snáď zaberie.

sonah
12. dec 2018

@pavolh dobry den,ja by som tiez potrebovala radu,syn 5rokov bojuje s oslabenou imunitou uz od nar9denia,berieme ribomunyl aj imunor kazdy rok,momentalne sme chori mame antibiotika,dusivy kasel a huste sople...mozem mu pocas liecby antibiotikmi kupit delta colostrum??? Ak ano aku davku mu mam nasadit.?dakujem za odpoved

pavolh
14. dec 2018

@sonah dobry den, ano kolostrum mu mozete nasadit aj pocas uzivania antibiotik. Ak mozete, tak davku zvyste aspon na 3x denne po 8ml

pavolh
14. dec 2018

@sonah este by som Vam odporucil, aby ste synovi nasadli kolostrum na dlhsie obdobie. Teraz by bolo vhodne tekute. Ale ked uz bude zdravy, tak mu skiste dat kapsule, ak ich prehltne, je to aj cenovu vyhodnejsie. A davajte mu to 3-6 mesiacov bez prestavky.

sonah
14. dec 2018

@pavolh dakujem velmi pekne ,pojdem mu to kupi a nasadim to aj malej ,aj ta je uz chhora ma 3roky...tbl.obaja oni v pohode prehltnu,takze potom kupim tbl.formu......inak aj olivia ma problemy s imunitou tiez ma nasadeny ribonunyl......a este sa opytam pre dospelych je tiez kolostrum ?ci mozme brat potom s detmi to tabletkove??