Potenie a ľadové končatiny 15 mesačného dieťaťa

forbym
7. dec 2014

Dobry den,
Chcem poprosi o radu mamicky,ktore sa s niecim takym stretli. Maly sa od vcera dost poti,paradoxne vobec nie na hlavicke a vlaskoch,akp sa zvykne potit,ked napr.beha. ma spoteny chrbatik,ruky a hlavne nos a tvaricku. A pritom ma strasne ladove ruky a nos.teplotu nema. Ma 15mesiacov. Stretli ste sa s niecim podobnym? zajtra pokdeme urcite k pediatricke.

katarinamarkova
7. dec 2014

@forbym poti sa takto non-stop? ci len napr. ked spinka, alebo ked sa hra, alebo ked ste vonku, alebo potom ako sa napapa.......?

forbym
autor
7. dec 2014

@katarinamarkova ked spi,tak je.mokry akpby som ho vodou poliala.preto poobede spi kratko,lebo sa na to zobudi a uz mu je zima,trasie sa a place. Prezlecieme ho a osusime a potom je stale vlhky,ma mokrejsie body na chrbatiku. Ci sedi,ci sa hra... proste od vcera je to takto stale. Predtym len sem tam trosicku vlasky mal mokre ked spinkal, ale nerusilo ho to. A ladovy je stale. Nie ze studeny,ake ladovy.naozaj

katarinamarkova
7. dec 2014

@forbym nezmenili ste stravu, nezaradili nieco nove?
inak by som to hadala na nejakeho jesenno zimneho bacilka....
ak sa ti to nezda a je to v jeho pripade nieco nezvycajne samozrejme treba pozriet doktorku......ak to aj nic nie je, budes kludna 🙂