Potenie ročného dieťaťa v noci

donutka99
7. dec 2022

Ahojte syn vo spánku keď spí strašne spotený až ma vlásky mokré aj celý chrbátik neviem prečo sa tak spotil pred tým toto iste tiež sa stalo keď mal asi pol roka
A teraz zas neviete čo zo môže byť? Z čoho mám ísť k lekárovi sním ci? Mam sa báť ze je to niečo vážne ci je to len potenie? Bojim sa môj syn je moje vsetko bol chorý už mu je lepšie aj keď ma ešte soplik fakt neviem prečo sa tak spotil a práve ze nemá hrubé oblečenie ma tak akurát ak má niekto s tým skúsenosti prosím vás napíšte mi to sem ďakujem za odpoveď vopred

jahodka11
7. dec 2022

nemoze mu byt teplo? moji sa spotia, ked su chori... ale nie takto velmi, lenze, to je individualne... vetrate? ma dobry vzduch v izbe, spalni? cerstvy? nema 3 vrstvy pod pyzamkom...atd?

martinka13
7. dec 2022

Je normálne, že sa dieťa občas spoti. Dcéra občas zo škôlky nosila mokré pyzamko, tak sa dopotila keď spala. Zbytočne sa nestresuj.

donutka99
autor
7. dec 2022

@jahodka11 áno vetram nieje práve.hrubo oblečení ma len tričko taky tenší svetrík a pančušky

donutka99
autor
7. dec 2022

@martinka13 jasne, ale vo spánku až tak ze sa dieťa spoti ach neviem co to môže byť bojím sa celkom

jahodka11
7. dec 2022

skus pyzamko bavlnene..to uplne staci... a ked bol chory, moze sa spotit, ono je to aj dobre... pokial to bude pretrvavat , spytaj v poradni u dr... ale nemyslim, ze to je nieco zle.. skor mu je podla mna teplo v tych pancuskach...

dzulli1980
7. dec 2022

No tenší svetrík a pančušky by som dieťaťu na spanie určite nedávala ... neviem, koľko máte stupňov v byte/dome, no toto je moc ... dcéra mávala v tomto veku na spanie tričko s dlhým rukávom, tenšie legíny a v byte sme mali cca 22 st.
@donutka99