Potrebujem info o hospitalizácii na detskom oddelení v BB.

2gabika
28. nov 2019

Ahojte
Rada by som sa dozvedela viacej o hospitalizácii na detskom oddelení v BB. Syn má termín na 7.1.2020 a to z dôvodu že má niečo na pľúcach a chcú mu doplniť vyšetrenia že z čoho to môže byť chodíme za Dr. Takáčom na pľúcne. Syn má 10 rokou a vzdialený sme cca 140 km .Dneska my to oznámila sestrička po telefóne aby sme 7.1.2020 nastúpili ráno na prijem no ja v tom šoku som sa zabudla spýtať aj to že koľko dni tam budeme . A ako je to s doprovodom pri takom dieťati nakoľko to aj vy uznáte že každý deň od šoférovať toľko km je sprostosť v takom počasí. Sice sestrička povedala že ak nebudú preplnený môžem tam ostať ale to nie je iste. Ja BB vôbec nepoznám .Ake máte vy skúsenosti či už z dlžkou hospitalizácie ale aj s ubytovaním prosím napíšte my. Ďakujem Vám veľmi pekne

bocianka123
28. nov 2019

A nemôžeš si zohnať nejaké ubytko v BB?

2gabika
autor
29. nov 2019

@bocianka123 to by som asi našla ale rezervacia je dopredu a sestrička my povedala že až bude miesto môžem zostať. Dopredu vybaviť a zaplatiť by to bola sprostost nakoľko keď tam môžem byť čo by bolo najlepšie potom pobyt budem hradiť 2x

2gabika
autor
29. nov 2019

@bocianka123 a ani bb nepoznam . A neviem čo bg sa dalo najst v okolo nemocnice zase aby som nebludila v bb

bocianka123
29. nov 2019

@2gabika niekedy pri rezervácii sa dá dohodnúť, že to ešte potvrdíš, ked im vysvetlíš, o čo ide. Najlepšie telefonicky sa s nimi spojiť a poveda, o čo ide... No ved uvidíš, hlavne nech ste čím skôr doma potom.