Pozná niekto chia olej?

mirinka9
9. dec 2013

docitala som sa, ze je velmi zdravy chia olej. Ma s nim niekto skusenosti? Je mozne ho davat dietatu starsiemu ako 2 roky? Moja mala vela mlieka nenapije, tak som rozmyslala nad alternativou. Ani jogurty velmi nemusi... Su vhodnejsie chia semienka? Dakujem

gretka2
9. dec 2013

Olej som este nevidela, ale ja jedavam priamo semienka chia. Rano si hodim do ust za dve cajove lyzicky, zapijem to cajom. Mamina si to dava priamo do vody, a ono to tam tak zrosolovatie (napucia tie semienka) a jedava to tak, (mne to viac chuti suche) Nema to ziadnu chut. Dietatu to mozes davat.

erika_rika
9. dec 2013

...som sa tiez zaujimala o chia, ale nie je to vhodne pre deti. Obsahuje to velmi vela kofeinu a ma to velmi velku energeticku hodnotu. Tak ja to male este dlho nedam. :D

petronka
9. dec 2013

ahoj, moja mamina uziva Chia olej kazde rano nalacno kvoli pravidelnemu vyprazdnovaniu, a fakt jej to pomaha....radsej po uziti hned neopusta dom =)

anirad35
11. dec 2013

pre deti je vhodný a má veľmi veľa vápnika makový olej, my ho používame už dlho, máme konkrétne tento, a je úžasný,taký totál makový ale žiadny horký, trpký proste priečny... a deti ho zjedia v pohode. ráno nalačno kávovú lyžičku - cez MK shopy a do vyhľadávača makový olej, alebo priamo www.babičkinazahrada.sk - DOPORUČUJEM je mňam

22janka22
31. jan 2014

alebo skuste mrknut tu , oleje a vsetko okolo chie
http://www.biokamo.sk/chufa-chia