• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prasknutá koža v záhybe medzi nôžkami. Ako ju ošetriť?

ako osetrit taku prasklinku? aky krem pouzit? ide o zapareninu? plesen?
dosli sme s tym z porodnice pokryte sme to mali vrstvou zaschnuteho kremu...pod kremom nas cakalo prekvapko :angry:
1. máj 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marhulka IP
1. máj 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej malej sa taka prasklinka koze urobila za zadockom v jarocku. mame nakazane od dr. potierat fialovou vodickou. jej sa to urobilo uz treti krat, pomaha to. Ono to postupne vysusuje, a stahuje tu kozicku. :confused: :wink:
1. máj 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme to mali tiez,vlastne s tym stale bojujeme,aj stery nam z toho robili,vraj su to bezne plienkove bakterie,nic nepomaha,mame imazol a hormonalnu mast,bolo to vyzrate a s pupienkami.pokial pouzivame kremy je to fajn,ak jeden den nenatreme,vracia sa to :frowning2: neviem,co to je za svinstvo a kde sme to chytili :angry:
1. máj 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj starší syn to mal dosť často a ja som na to dávala mastičku Framikoin, hojilo sa to rýchlo a veľmi pekne. Ešte do dnes, niekedy sa mu zaparí pod pazuškami, tak to tiež preliečujem tým framikoinom.
2. máj 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dievcatko ma tiez velmi casto podobny problem ... dosli sme na to, ze mala zle reaguje na niektore znacky plienok (ide o plienky s pridanymi parfemami alebo roznymi kremami) ... Nasa pediatricka nam tiez odporucila Imazol a Pithyol. Ten Pithyon zabera velmi rychlo, ale nemoze sa pouzivat dlhodobo - len pocas trvanie zapareniny, scervenania alebo vyrazok. Mne sa to velmi osvedcilo, ale v prvom rade odporucam pouvazovat nad tym ci to naozaj nemoze byt sposobene nejakymi plienkami :unamused:
2. máj 2008 o 11:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne sa to tiež stalo a viete prečo? lebo som tam práveže dávala krém, nedávajte na to nič!!! a zmizne to, len to dobre umyte vodou a vysušte.
2. máj 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok