Premnožené vši v škole

16. okt 2023

Som zúfalá na škole kde chodia deti sú premnožené vši a škola s tým nič nerobí sú deti ktoré tam chodia smradľavé a špinavé vedenie školy nerobí žiadne napomenutia nič už sa bojím deti púšťať do školy našťastie zakaždým keď prídu deti domov zo školy im kontrolujem hlavy a veci idú hneď do práčky na niečo takéto som není zvyknutá keďže sme sa pred nedávnom sťahovali do úplne iného kraja kôli práci v predošlej škole niečo takéto neexistuje čo robiť ako to riešiť veď v škole má byť hygiena alebo to mám vzdať a vrátiť sa domov do svojho kraja

anjelicek26
17. okt 2023

Zmenila by som skolu aj za cenu vozenia.

Bohuzial si myslim, ze aj keby sa toho zbavite, z domu to donesu od surodencov zas. To je kolotoc. Vedenie skoly s tym v tomto zlozeni ziakov neurobi :( Moze dieta poslat domov, nakazat rodicovi sa o to postarat, hromadný výskyt hlási na odbor epidemiológie príslušného regionálneho úradu verejného zdravotníctva. Alebo to nahlas ty. Len sancu na velke zlepsenie nevidim :(

nenne27
17. okt 2023

@anjelicek26 presne! Zmenit skolu

nenne27
17. okt 2023

Ako ti uz anjelicek napisala, zmenit skolu.pri takomto nehygienickom type obyvatelstva ti deti v taske prinesu aj plostice

danyelia
17. okt 2023

Ahoj, no neviem, či zmeniť školu kvôli tomu je správne riešenie, aj u nás v škole a škôlke sa vyskytli po minulé roky vši, v škole dokonca opakovane, no nežijeme v žiadnej ,,diere,, ani do školy nechodia žiadni špinaví trhani, vši môžu deti chytiť hocikde, nie je to len o hygiene...No keď tam chodia vyslovene snradľavé a špinavé deti, tak sa sťažujte riaditeľke, viacerí rodičia...