Priehlbinka na čele 1,5 ročného syna po páde

alena24
2. dec 2014

Ahojte,

mam 1,5 rocneho syna ktory ako skoro kazde dieta v case ked sa ucil chodit padal dost, obcas bohuzial aj na hlavicku a celo, ked mal asi 14 mesiacov spadol nestastne na celo a ostala mi tam hrca a modrina, davala som mu studene obkady ale zdal sa byt v poriadku tak sme nesli k Dr. Teraz je to uz niekolko mesiacov po pade a ma tam ako keby priehlbinku, proste taku malu dierku na cele, je to aj citit ked mu po tom prejdem prstom. Myslite ze sa to spravi? Co mu na to skusit dat aby to pomohlo? Ked sa tam aj nasledne udrie hned tam ma modrinku, ale na dotyk ho to neboli ..... 😒 prosim pomozte

inulienka11
2. dec 2014

Ahoj moj syn tak padol na hranu dveri ale na lico.mal tam velku modrinu a tiez jamku.isli sme na chirurgiu lebo tam mal vnutri hrcu.Nakoniec tam mal zrazeninu krvi a mal natrhnuty licny sval.Zrastlo sa to az teraz po siestich rokoch

inulienka11
2. dec 2014

Mal dva roky a teraz ma osem

culia1
2. dec 2014

hm... moj mal niekolko takych padol, kedze je dost aktivny, ale nemam pocit, ze by mu tam zostali priehlbiny, nejako sa to zacelilo samo (vsak by mal potom jednu velku dieru na miesto cela 🙂)

jana_eyre
2. dec 2014

tak toto je taka otazka hlavne na doktorku..

kikasc
6. feb 2022

@alena24 dobrý deň,môžem sa spýtať ako to dopadlo s tou priehlbinkou.? Našej sa stalo to iste

alena24
autor
6. apr 2022

@kikasc dobrý deň, budúci týždeň bude mať 9rokov a je úplne v poriadku. Ako mu rástla hlavička tak sa to postupne stratilo.