Prístroj na liečbu tupozrakosti

niika21
9. jún 2017

Ahojte,mate skusenost s tymto pristrojom z Bieloruska pri liecbe tupozrakosti tzv. leniveho ocka u vasho dietata? ak by ste ho mali na predaj alebo pripadne overeny link kde sa da objednat bola by som vdacna....

vroni
10. jún 2017

@niika21, to je co? Kde sa k tomu da zistit nieco relevantne? Toto vyzera ako lacna reklama zo 70-tych rokov...

niika21
autor
10. jún 2017

@vroni pytam sa na konkretne skusenosti mamiciek ci pozitivne ci negativne a nie na dojmy z fotky

vroni
10. jún 2017

@niika21, ja viem, ja sa pytam, kde/ci sa k tomu pristroju daju zohnat aj nejake konkretne informacie (nie skusenosti,nie fotka, popis cinnosti,na akom principe to funguje a tak) Tiez mam dieta s “lenivym okom“, zaujima ma to....

niika21
autor
10. jún 2017

@vroni http://stimed.net/produkciya/ toto je stranka vyrobcu a cez google som nasla viacero diskusii slovenskych mamiciek k tomuto pristroju na cvicenie doma a s velkou uspesnostou

vroni
10. jún 2017

@niika21, vdaka, omrknem, vyzera to zaujimavo. Moja zaprasena rustina dostane zabrat...

bambula626
20. sep 2017

@niika21
@vroni
Ahojte tak diskusia je tu:
https://nanicmama.sme.sk/poruchy-zraku/tupozrak...
Je tam aj link cez ebay sa da kupit, uz to mate doma??
https://m.ebay.com/itm/271642559436?_mwBanner=1

simculllka
20. sep 2017

Ahojte žienky, aj ja by som mala o to záujem, pre 3-ročnú dcérku. Myslíte, že to fakt pomáha?

adhira
23. sep 2017

Dcéra to používa dva mesiace a vidí zlepšenie. Určite budeme pokračovať.

zuzulienkah
19. okt 2017

Ahojte.Aj ja som sa k tomu článku dostala a hneď objednávam cez ebay. Už máme skoro 8 rokov a zlepšenie je minimálne,takže idem vyskúšať.Uvidíme.

bambula626
19. okt 2017

@zuzulienkah

....
Ahojte, viem že staršia téma, riešim teraz tupozrakost na obe oči u dcéry, našli sme kliniku, kde úspešne liečia tuoozrakosť u starších deti a u dospelých prostredníctvom špeciálnej 3D hry, dá sa to aj na domáce použitie. Doba pokročila, vraj to ani v dospelosti nie je stratené... možno Vám pomôžu:
https://www.uvea.sk/sk/aktuality/item/641-nase-......

Inak my sme teraz mesiac svietili horeuvedeným v Bielorusku certifikovaným svetelným prístrojom obe oči a presne ako je tam napísané, po mesiaci máme zlepšenie o 0,2 bodu teda o 20% vyššiu ostrosť zraku. Po mesiaci číta o riadok viac, dodržiavali sme presne pokyny..... ale aj očného lekára, dopĺňa sa to navzájom.
Pripájam foto na krabičke, kde je graf ako sa v priebehu pár mesiacov : max 10 dokáže sa oko vypracovať z 0,1 na 1,0 teda z 10% nej na 100% nú ostrosť. Najprv je zlepšenie pomalšie, potom s časom rýchlejšie...
(klinické skúšky sú 20 rokov). Funguje to podľa textu u 95% pacientov vrátane dospelých. Efekt musí byť viditeľný najneskôr po 2 mesiacoch, inak je zbytočné pokračovať...., takže za tie dva mesiace pokusu a 50 e aj s poštovným by to stálo...... mám aj preklad z ruštiny, komunikujú len rusky. Písala som si priamo s lekárovou asistentkou. Po nasvieteni treba oko precvičiť.....

Ahoj
Dnes o 19:25 • Odpovedz • Pošli IP •

bambula626
19. okt 2017
zuzulienkah
20. okt 2017

@bambula626 A kde ste prísť roku objednávala. Ja som poprosila známeho včera nech mi to objedná z ebay. Dúfam, že nám to pomôže. A ďakujem za link na tú kliniku. A cenovo je to tam ako?

zuzulienkah
20. okt 2017

@bambula626 No cenník som tam už našla a celkom dosť pre nás ceny. :(

zuzulienkah
21. okt 2017

@bambula626 môžem poprosiť ten preklad z ruštiny k tomu prístroju? Ďakujem. A na tej klinike to ako funguje?

bambula626
22. okt 2017

@zuzulienkah
Vyššie je toež diskusia ku tomu kde je viac informácií. Preklad- 90 percent toho som popísali vyššie plus je tam postup ako svietiť: zdravé oko prelepít okluzorom a slabšie nasvecovat 2x denne 15 minút ( 3 svetla postupne- červene, zelené, farebne) potom hneď nasadiť okuliare, Okluzor nechať zalepeny a s tým nasvecovanym slabším okom cvičiť- napríklad písať co najmenšie, najpresnejšie, vyšívať atd niečo drobne nablízko...

zuzulienkah
22. okt 2017

@bambula626 Ďakujem. 😊

vroni
14. nov 2017

@majobea, dik, my uz mame pristroj doma, zistila som, ze som az tak vela z tej rustiny nezabudla 😉

gambacka
12. apr 2019

Ahoj je to asi staršia tema ale vedeli by sme sa skontaktovat ďakujem

majobea
12. apr 2019

@gambacka čo potrebuješ vedeť??

gambacka
12. apr 2019

Nasej to diagnostikovali teraz pred tyzdnom ale ma uz 6 rockov lave ocko tupozrqke pravdepodobne od narodenia, neskuli pekne ockom reaguje, chcem sa ta opytat ci nahodou nemas ten pristroj na predaj alebo mi o nom vies poskytnut viac info zhaname ho tak chc3m vedieť ci sa oplati vopred ti velmi krasne ďakujem

majobea
15. apr 2019

@gambacka objednavala dom priamo z bieloruska nebol žiadny problem vyšlo to na cca45 eur, pošlem postup????

durisinova
11. dec 2019

Dobry den, radi by sme objednali ten pristroj z bieloruska. Aky je postup?

lubita592
30. nov 2020

@majobea ahoj, mozes mi prosim poslat postup ako objednat ? dakujem

majobea
10. dec 2020

@lubita592 ahoj
na tento mail napíšeš stimed@tut.by

Dear sir / madam.
I would like to order a device Амблиостимулятор "АИСТ-01ЛК". I want to ask if you could send it to Slovakia and what is the price. Thank you very much for your answer.
Yours faithfully,

odpovedia ti bla bla kollko to stojí....ja mám gmail písali spať po rusky gmail preložil
dalej napíšeš

Thank you for your answer. I would like to order a device. Please send me the payment details.

pošle ti sumu , meno a krajinu, pojdeš na poštu a cez western union vypíšeš jeden A4 papier a cez ten to vyplatíš, poštárka ti dá k tomu ID číslo, to mu napíšeš a on tie peniaze má obratom

potom ešte my adress.....aby vedel kam ti to pošle, došlo to tak cca za 2t to som mu aj 3dni zabudla to číslo napísať aby vedel že to má zaplatené, takže to bolo šup šup

akurát vsak že asi momentálne nejaký probl., jednej kočke čo som to dávala cca pred mesiacom mi písalaže sa neozývaju nejak....neviem prečo či to nejk nesúvisí s momentálnou situáciou

rolandko34
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubita592
21. dec 2020

@majobea ďakujeme...skúsime to..

vierka0508
29. jún 2021

@lubita592 dobry den prosim vas podarilo sa vam objednat ten pristroj?

vierka0508
29. jún 2021

@zuzulienkah dobrý den, zaujimalo by ma ci ste pristroj objednali a ci pomohol