• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Priveľká citlivosť na zvuky. Je to v poriadku?

13. októbra 2012 
Nenasla som podobnu temu, ak uz je, tak prepacte....
ide o to ze nas takmer 10-mesacny syncek sa strhava ked nieco buchne a nemusi to byt ani nahlas. staci ked utieram riad a davam ho na miesto. kazdy zvuk mu vadi, chyta si hned usko, zlakne sa, zacne plakat....... neviem ci je to ok alebo by sme mali ist navstivit nasu pani dr. :unamused: dakujem za vsetky odpovede
16. feb 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Moni,aj nas sa laka, ja neviem co to ma za obdobie :unamused: ale ratam ze to prejde, ze je taky vnimavejsi teraz, potom to zacne mozno brat ako "normalne" tie vsetky zvuky...a o strhavani zo spanku aj ked vrzne parketa ani nevravim :wink:
16. feb 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce,aby to nebolo nic vazne, iba uzkost 8mesacnych (plus minus zopar mesiacov)...vtedy su deticky nachylnejsie na plackanie v dosledku novych veci, objavovania identity, osamostatnovania sa od mamicky a pod
napisala som to ako blazon, snad sa to da pochopit,ale uz som dlho na materskej a hlupnem :slight_smile:
16. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
facovka tiez si myslim ze to bude asi tym, ale manzel sa ma stale pyta ci je to ok a netreba ist k dr. :unamused: tak sa chcem uistit.

lalupa pochopila som, neboj :wink: :slight_smile:
16. feb 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm, nikto dalsi nema skusenosti? :slight_smile:
22. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, a od narodenia nevyrastal v tichom prostredi??Mam bna mysli, ze ked spinkala, tak si vysyvala pri nom, alebo mali ste pustenu telku, ci hudbu???Moje deticky od kedy sme priesli z porodky, tak hned som im pustila radio, kludny ton-hlas, mali sme pustenu telku na hlas normalny, ja som dokazala pri nej aj mixovat, vysavat..... :wink:
22. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
junovka pred nejakym casom mu to zacalo vadit, dovtedy ako pises - radio, telka bezali, nesnazili sme sa aby bol v tichom prostredi.....
24. feb 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni.... moja mala tiez pred casom zacala byt akosi precitlivena na zvuky- ak niekto kychne ak sa dokonca rozplace... donedavna jej to nevadilo- tiez sme okolo nej od narodenia nechodili po spickach... ja to pripisujem tzv."uzkosti osemesacnych" ... ale usko si pri tom nechyta...
24. feb 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa opytala lekarky na tvojom mieste, su zvyknuti na vselijake otazky, v pohode sa opytaj. podla mna bude mat aj jemnejsi spanok, su take deti co sa hned na vsetko budia, im mozno pomoze vlastna izba, treba skusit.
13. okt 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok