Problém s kakaním 15 mesačnej

majka879742
22. dec 2021

Ahojte maminky, mam 15 mesačnú dcéru a už mesiac aj niečo máme problém s kakanim. Teda v podstate ani neviem či je to dáky problem ale nie. Pije mi Hipp 3 ale prevažne v noci a cez deň ma uz normálnu stravu, vody vypije dosť. Myslela som si, ze keďže má uz normálnu stravu že stolica už bude taká tuhšia ale práve naopak, ma ju taku kašovitu a farby takej žlto zelenej. Prehanat ju nepreháňa lebo je vidieť na nej že keď chce tak tlačí a tak max 2-3krat za deň. Inak žiadne iné známky nevykazuje ze by ju bolelo bruško alebo by bola umrncana, teplota proste nic... Jesť jej chuti, dost ovocia aj spapa. Prosím vás stretli ste sa s tym? Ma to niekto podobne? ďakujem vám za vaše odpovede

im709vf
23. dec 2021

@majka879742 syn to mal podobné. Do tých 2 rokov som sa mu snazila varit co najzdravšie. Raňajky a večere kaše, veľa ovocia a zeleniny. Stolica ani nemala byt z čoho tuhá.

lucindav
23. dec 2021

@majka879742 synček mal podobne a k tomu aj 4x za deň.. ale on aj strašne vela zje 😁🤷🏻‍♀️ Inak bol ok, spokojný, tak som to neriešila.. teraz už ma 2 roky a kaka tuhsiu stolicu 1x za deň až 2. Takze ja myslím že je to ok

marianarem
23. dec 2021

@majka879742 Aj u nas to bolo podobne.