Problémy s kakaním u 18 mesačného dieťaťa

evitka83
4. sep 2021

Ahojte maminy, prosim Vas zhanam rady ako pomoct synovi s kakanim. Posledne 2 tyzdne kaka kazdy 2-3 den a s neskutocnym krikom. Ma tvrdu stolicu, ale mam pocit, ze je to z toho, ze ju zadrziava a nie zo stravy. V strave ma viac kasovitej stravy ako tuhej a v strave sa nic nezmenilo. Mame pravidelne polievky alebo privarky. Vyhybam sa ryzy a bananom, resp dostane az ked sa vykaka. Papa vela sliviek a jablk alebo domaci h vyziv v tejto kombinacii bez cukru. Sladkosti nepozna, sme lepok a lacto free. Na rano robievam vlocky s ovocim a skoricou.Dohliadam na dostatok vody. Od narodenia davam probiotika. V noci este pije mlieko. Lactulosa nezabera vlaknina sposobuje bolest brucha. Nic z vyssie spominaneho nepomaha. Ked ho boli brusko natieram olejom z doterry, ale na stolicu to nema efekt. Caj do neho nedostanem. Na nocniku zatial neobsedi. Mate este nejaky tip, co by mohlo zabrat?

simona92101
4. sep 2021

@evitka83 nam zabral Sirup Dulcosoft,presli sme si podobnym,zeny tu na konovi mi ho odporucili.par dni som davala a postupne po.alicky vysadila.dcerka tak isto zadrziavala.drzim palce

eririka
4. sep 2021

@evitka83 Easylax. Klistir