• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problémy s bedrovými kĺbmi. Pomôže NsP Žilina?

Ahojte...hľadám mamičky, ktorých detičky mali problémy s vývojom bedrových klbikov a ktorým pomohli lekári v Nemocnici s Poliklinikou v Žiline. Mám dcérku, ktorá nosí Pavíkové remienky a nezaberajú. Som veľmi nešťastná a bojím sa, čo bude dalej :cry:
2. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
odporučili mi práve detskú ortopediu v žiline. To tu nikto nieje, kto by mal skúsenosti?
2. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus,len ja som tu prepac..a akoze jej nezaberaju? :astonished: :pensive: Boli ste na kontrole a je to este horsie? :astonished: Musite ist do Ziliny?Aj ja sa bojim co nam povedia na kontrole :astonished:
2. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, ja chcem ísť do žiliny...vraj sú tam najlepšií odborníci
2. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus, je tu téma o balení na široko a tam spomínajú aj žilinskú ortopédiu. Mamina ju vtedy chválila, že jej pomohli a že to bolo na poslednú chvíľu. Remence im stav práveže zhoršili. Tak si to pohľadaj. Už je to dávnejšie, čo som to čítala - pár mesiacov.
7. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Jarus- tu sa o Ziline a remienkoch dost bavia:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=52641&vGroupOffset=0&vOffset=30 a ak by ti to malo pomoct, napis tucniacikovi. Nie je na nete kazdy den, ale urcite ti poradi ked bude pritomna. Ma s tym svoje skusenosti.
7. jún 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridali sa k problémov s klbikmi niektorým aj problémy so svalmi?
13. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok