Problémy s kakaním u dvojmesačného bábätka

mary_51
10. sep 2020

Ahojte. Chcem sa spýtať ktoré ste riešili u babatka problémy s kakanim, na UM, kedy sa to cca upravilo a aké mliečka ste vyskúšali??alebo co vám pomohlo??môj malý ma 2 mesiace a mame stym dosť problémy...mame vyskúšané bebu comfort, sunar comfort, a teraz sme na hipp comfort ale nevidím zlepšenie...Ďakujem za rady

evkakozickova
10. sep 2020

@mary_51 môj mal občas problém,aj zvracal. Zlepšilo sa to asi vtedy keď som ho začala prikrmovať.

zuzana_ilkova
10. sep 2020

@mary_51 ahoj moj maly mal problem s grcanim a tazko sa mu kakalo, maly sme Nutrilon omneo comfort a upravilo sa to trosku nemal take bolesti bruska aj sa mu lahsie kakalo.. no do normalu sa to dalo az po nasadeni prikrmu...tiez skus nasadit probiotika nam aj toto dost pomohlo moj maly bral probiotika biogaia

simona92101
10. sep 2020

@mary_51 dcerka tiez mala dlho problemy po mliekach ktore uvadzas,skusali sme slivkovy odvar aj z ovsenych vlociek, pomahal kamilkovy caj a do neho zarobit mlieko.nakoniec pije France lait premium comfort,plus infant dophilus probiotika (v prasku sa zarabaju do mlieka) a upravilo sa to.prikrmy tomu tiez pomohli,hlavne polievky a vela tekutin.odporucam davat popri UM aj pit bud vidicku alebo ten slaby kamil.caj.UM lubia zapekat

andreatytler
10. sep 2020

@mary_51 Nas tiez ked mal 2 mesiace musel velmi tlacit. Dali sme probiotika. Asi do mesiaca sa to upravilo.

vikusjk
10. sep 2020

@mary_51 cvicis s nim? Babatkam to dost pomaha, ked sa cvici nozickami tak, ze chytis pred kolienkom a kruzis smerom - spolu nozky hore ku brusku, jemne zatlacit na brusko, nozky smerovat od seba kruhom do vonku a vystrete spojit. Neviem to lepsie opisat. Toto velmi babatkam pomaha, aj celkovo, nie len co sa tyka kakania.

kucikuc
10. sep 2020

@mary_51 my sme stim mali tiež problem menila som mlieka ale nepomohlo maly sme aj kvapky tiež velmi nepomohli nakoniec sme zmenili kojenecku vodu a od vtedy bez problemov kakal použivali sme Lucku.Švagrina tiež mala problem s malym a fakt jej pomohla tiež zmena kojeneckej vody🙂

mary_51
autor
11. sep 2020

@zuzana_ilkova dakujem, probiotika berieme Biogaiu. Tak uvidíme

mary_51
autor
11. sep 2020

@vikusjk áno robím všetko co sa dá. Cvičíme, bruško masírujeme, teply vankúšik prikladám. Nejde to proste 🙄. Nechávam ho aj v polohe klbko ci sa náhodou nevykaka..ale len tlači a plače 😕.

mary_51
autor
11. sep 2020

@kucikuc ďakujem za radu, od včera používam lucku. Doteraz sme mali rajec. Tak uvidime. Keby to bolo toto -normálne by som odpadla 🙏

mary_51
autor
11. sep 2020

@andreatytler tiez si myslím ze treba počkať asi dotoho 3 mesiaca ale je to strašne...nevedieť pomôcť...max. rurkou ale tiež mu to nechcem stále robiť. Achh...človek si to nevie ani užívať poriadne. Každopádne ďakujem za rady 🙏🍀

mary_51
autor
11. sep 2020

@simona92101 tie ovsené vločky som chcela skúsiť ale trochu sa toho bojím, ci nemôže mat nejakú reakciu. Ten čajík skúsim dakujem veľmi pekne

zuzana_ilkova
11. sep 2020

@mary_51 este ma napadlo ze ja som malemu davala odvar zo sliviek (od 3mesiacov) susenu slivku som zaliala prevarenou vodou 20min vyluhovala a davala pit namiesto vody...aj toto nam pomohlo... skusala som aj caje fenykel alebo rascovi ale mal z nich este horsie koliky

mary_51
autor
11. sep 2020

@zuzana_ilkova dakujem skúsime 🙏

simona92101
11. sep 2020

@zuzana_ilkova ano to je pravda,aj dcerka mala z fenykloveho a rascoveho este horsie koliky

mary_51
autor
11. sep 2020

@simona92101 nedam mu ho uz ani ja...doteraz som dávala na prdky ale vyskúšam úplne vysadiť