Reakcia po MMS kvapkách

lukihomamina
8. sep 2014

Ahojte, po velmi dlhom zvazovani, ci sa do toho dam alebo nie....som sa rozhodla vyskusat MMS kvapky....lebo som uz taka zufala, ze som uz aj toto skusila. Lenze manzel mi namiesal prvy vecer jednu kvapku a po chvili som sa citila dost blbo....nevolnost a bolela ma hlava....ale brala som to za normalne (po precitani nejakych clankov) ....vcera som mala druhy krat kvapky ...tiez jednu kvapku a co sa so mnou robilo to nebolo mozne....bolo mi hrozne zle...az som plakala....krce na cely trup...boleli ma kosti (kvoli kt. som to aj zacala brat), bolelo ma v oblasti oblicky ....dvakrat v noci som mala silnu zimnicu.....myslite, ze je to normalne???? uz sa bojim si to zobrat aj ked manzel vravi, ze by som mala pokracovat....bojim sa toho, co mi vlastne je, ked moje telo takto reaguje....stalo sa to niekomu z Vas???

janinah
8. sep 2014

nestalo,nebrala som,neverím takej "liečbe"

sunshineka
8. sep 2014

o MMS som citala mnoho clankov a na zaklade mojich poznatkov sa cudujem fanatikom,ktori sa na taketo nieco daju.z ucty k mojmu telu by som nemala odvahu dat si ani jednu kvapku.mam znamu,ktora to uziva aj na prechladnutie 😨 vela ludi vravi,ze ma taketo priznaky,vtedy sa ma znizit davka alebo na par dni prestat brat a skusit neskor.niekto dokonca tvrdi,ze treba pokracovat,vraj sa telo zbavuje toxinov,no neviem.... ja osobne by som nehazardovala a na MMS sa vykaslala

nelly004
8. sep 2014

čo ti je, keď tvoje telo takto reaguje? popíjaš bielidlo..asi to ti bude.

lukihomamina
autor
8. sep 2014

dakujem za kazdy prispevok, ale bola by som rada, keby sa ozvali ludia, co s tym maju skusenosti....ja som dost dlho zvazovala, ci do toho ist ci nie...takze poznam aj nazory opozicie...ale kedze som sa na to dala, tak sa len chcem poradit s ludmi, co to tiez uzivaju a nie pocuvat kritiku....ale este raz dakujem za kazdy nazor

eikenella
9. sep 2014

ahoj, ja som to chvilu uzivala, aj moja mamina. ziadne reakcie sme nemali. neviem, co to znamena u teba, ze takto reagujes. viem, ze mamine to chytro pomáha pri prechladnuti, alebo bolesti zubov. ale dlhodobo a pravidelne sme to nebrali ani jedna. skor pri nejakom ,,akutnom,, probleme.

masarka998
20. sep 2014

@sunshineka nemas svoju skusenost,tak naco tu smrdis

vege1
20. sep 2014

@lukihomamina nemyslim, ze je to normalne. MMS nie je registrovany liek. Chapem, ze hladas riesenie v situacii, ked ta nieco velmi boli, ale ak mas po poziti taketo problemy, stoji ti to za to?

aja7377
20. sep 2014

Určite je to normálna reakcia na požitie SAVA.

misenka3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirinda1
20. sep 2014

@lukihomamina manzel uzival MMS kvapky, ties to dlho zvazoval, prvykrat ked ich uzival (tusim to bolo 2 tyzdne v kuse) bol ucinok perfektny, vyriesil sa mu problem. Ked prestal, ucinok este chvilu fungoval a potom sa vsetko vratilo do starych kolaji, tak to skusil este raz a uz nezabrali :(. Ale teda nemal take ucinky ako opisujes ty, u neho to prebehlo v pohode.

lienockaa
20. sep 2014

V zivote by som nebrala nieco,co ma na flasticke symbol jedu..

misenka3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienockaa
20. sep 2014

@misenka3 nie nebrala..

misaelka
20. sep 2014

@lukihomamina treba ist k lekarovi, ktory bude musiet napravovat ucinky vasej "samoliecby" viac nepisem, nechcem vyvolat flame wars.

mmichael
21. sep 2014

@masarka998 presne tak

mmichael
21. sep 2014

@lienockaa načo komentuješ to, s čím nemáš skúsenosti? ona sa na to nepýtala

sunshineka
22. sep 2014

@masarka998 praveze som MMS chcela uzivat koli urcitym tazkostiach a vela som o nom citala,takze ma to odradilo a mam strach z uzivania

dax
24. sep 2014

@lukihomamina
nechápem takúto reakciu...jedna kvapka nie je absolutne nič. Mas to dobre spravené? jedna kvapka mms a jedna kvapka chlornan vapenatý, nechat 20 sekund posobit, dostanes taku tmavo žltú až oranžovú kvapku, zaliat 1,2 dcl vody a vypit... ja užívam mms ked mam problem so zapáleným hrdlom alebo žaludkom alebo len taku kuru na zlepšenie imunitz a nikdy som nemala nejaku zli reakciu, akurát ma dobre "prečistilo" ale bez bolesti bez krcov. Liečime tým herpes vyliečili sme ovčie kiahne, ktoré po nastriekani ani nenárastli ani nesvrbeli, len sa urobila malilinka chrastička alebo sa proste stratili. Na postriekanie sa aktivuje kyselinou citronovou. A nie je to bielidlo ako to tu niekto píše.

sariella
24. sep 2014

ja tiez som bola na MMS dohodobejsie, zacilana som na 1 kvapke a postupne zvysovala...bolo obdobie, ked som zvysila a bolo mi zle od zaludka...tak som znizila a po case sa vratila... prislo obdobie, kedy som to ani citit- pach nemohla... tak som to prerusila... ak to bolo spravne namiesane, tak by nemala byt taka reakcia... a ked je fakt zle... treba do seba supnut nieco, co obsahuje vitamin C...napiste mi do IP preco ste sa rozhodli pre mms...

a este pre tych odporcov - precitajte si niektore lieky, co obsahuju... napr. Metrotrexat - aj ked to nezabije hned, ale z dlhodobeho hladiska je to setrenie na truhlu...

dax
24. sep 2014

@lienockaa prepáč neverím...niekedy si prečitaj čo sa dava do niektorých liekov či do kozmetických prípravkov, jed zo živočíchov sa bežne pridáva do týchto výrobkov. pozri sa ake ucinky mozu mať liečive rastlinky ked ich požiješ vo vacsom množstve. V podstate každý jed v malom množstve môže byť liekom....

lukihomamina
autor
24. sep 2014

baby mala som to urcite dobre urobene.....skusila som to po tri dni ale stale mi bolo zle...tak som si to prestala davat.....muz to znasa dobre...tak ja teda neviem, co to ma u mna znamenat...ale dakujem Vam aj tak za reakcie

sariella
24. sep 2014

@lukihomamina MMS nie je pre kazdeho... citala som, ze ak je neznasanlivost na vnutorne pouzitie, treba si dat kupel... mozno ten vyskusat a natudovat si to hlavne

mikella
7. okt 2014

@sariella praveže som čítala že vitamin c sa nesmie davat ani užívať s džusmi kupovanými lebo obsahuju pridaný vit c a to znižuje učinok tak neivem radšej si to over 😕
ja tiež čítam diskusie rôzne o tom lebo však kadečo predaju dôverčivým ľudom ale aj lieky su riadne svinstvo a biznis tak čo čakať preto sa človek najlepšie rozhodnepodlarecenzí od ludí ktorých pozna napr.tu na mk 😔 takže napiste ak mate niekto stým skusenosť 🙂

monkabr
7. okt 2014

@mikella Ak sa nemylim a myslim ze nie, tak vit C treba doplnat vo vacsich davkach vecer asi 2 hodinky po poslednom uziti mms. Pretoze mms odburava viramin C z tela.
Ak to nie je presne, janka ma urcite opravi 🙂

mikella
7. okt 2014

@monkabr to možno aoe spolu zevraj to ma nejaku reakciu ale ja neviem len som čítala 😖

sariella
8. okt 2014

@mikella ja som to myslela tak, ze vit C neutralizuje MMS... mam to overene na sebe... ked som si ho dala, ihned sa ulavilo... cize vit. C je na neutralizaciu ..

janka2273
26. okt 2014

@lukihomamina Už tu je jedna téma o MMS/CDS 😉
Nerozumiem takejto reakcii na jednu jedinú kvapku 😝 😝 😝 😝 MMS/CDS už užívam od júna 2013 a nikdy nič+ krásne krvné testy...
Kde si kupovala MMS a s čím aktivuješ??Môže to byť reakcia na nekvalitný chloritan,to by bolo vysvetlenie...a tiež záleží,aké veľký otvor má kvapátko..niektoré sú také veľké ,že vydajú aj za 3 kvapky 😉
MMS a CDS má účinnú látku kysličník chloričitý=chlordioxid.NIE JE to Savo,ani iný jed a nie je to toxické!!!
Je to za posledné desiatky rokov najúčinnejšia dezinfekcia,to áno..ale na zdravé bunky neškodná..bieli sa s tým múka,dezinfikujú krv pred transfúziou,dezinfikuje sa tým pitná voda..Nič lepšie nebolo doteraz vynájdené a chlordioxid je toxický len pri vdychovaní obrovského množstva!
Acylpyrin a iné lieky s kyselinou acetylsalicylovou,ročne zabijú tisícky ľudí a na jeho predaji zarábajú 10000%..prečítajte si lieky na zrážanlivosť krvi,čo obsahujú a ako fungujú 😝 Nechápem,ako poniektorí môžu stále pindať na bežný oxid,ktorý NIKDY NIKOHO na svete nezabil,ani nepotrávil?! 😒

Tvoje potiaže môžu teda vyplývať z nekvalitných prípravkov a treba si naozaj dávať pozor,kde to kupujeme...Dá sa tomu predísť,ak budeš užívať CDS/CDS2..tam sa užíva prakticky už len čistá voda a v nej rozpustený kysličník chloričitý..ja mám doma aj MMS aj CDS 🙂 😉
Kvôli čomu si chcela MMS užívať?

janka2273
26. okt 2014

@aja7377 Ty si taký vtipálek 😝 😝 😝 Savo si daj doma do záchodu,ale ešte predtým sa prosím vráť do školských lavíc a nauč sa zlúčeniny a ich vzorce a bude to O.K. 🙂 🙂 🙂

A to platí pre všetkých,ktorí si myslia,že všetko,čo má v názve " chlo" je chlor!!!! 😀 😝
Pretože to by ste potom nemohli vážení ani soliť,kedže SOĽ je chlorid sodný a je to najbežnejšia zlúčenina CHLÓRU!!!
Voľný chlór sa na zemi vyskytuje len zriedkavo,ale veľmi dobre sa zlučuje s väčšinou prvkov..preto poznáme
chlorid- soľ
chlornan- Savo,bielidlo atd
chloritan- MMS
chlorát- herbicíd
chloristan- výbušnina!

Chlornan==soľ kyseliny chlornej
Chloritan== soľ kyseliny chloritej==výhoda používania oproti chlóru je ,že nevznikajú karcinogénne trihalometany! (THM)

Chlorid== soľ kyseliny chlorovodíkovej(soľnej) HCL =kuchynská soľ
NaCl= chlorid sodný= kuchynská soľ= najbežnejšia zlúčenina chlóru!!!! známa už v stredoveku 😝 😉

Takže pre tých,ktorí vidia vo všetkom chlór=====prestante soliť,pretože podľa vás je aj soľ čistý chlór 😒 Ale pochybujem,že budete zdraví,ak vylúčite z jedálnička túto dôležitú minerálnu látku!..pozrite si rozprávku Soľ nad zlato a fakt odporúčam základy chémie 🙂 🙂 🙂

aja7377
26. okt 2014

@janka2273 Presne tak
Chloritan sodný = MMS a teda:
Toxikologické údaje
LD50 potkan 1136 mg/kg
UPOZORNENIE:
Nebezpečnosť: Oxidujúci, zdraviu škodlivý - poškodenie orgánov, poškodenie očí, vysoko toxický pre životné prostredie
H271 Môže spôsobiť požiar alebo výbuch; silný oxidant.
H302 Škodlivý pri požití.
H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.
H373 Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii.
H400 Vysoko toxický pre vodné organizmy.
EUH032: Pri kontakte s kyselinami uvoľňuje veľmi toxický plyn.

Cena: cca 13,- E za 1 000 mL 24,5% roztoku.

janka2273
26. okt 2014

@aja7377

Poslednýkrát 😉 😉 😉 lebo toto je ako ked tučniakovi vysvetľujem,že rybičku môže,ale konzerva sa nepapá 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Chloritan sodný som síce v hornom príspevku napísala "chloritan- MMS" ,ale ako všetci vedia MMS nie je čistý chloritan!!!!! napísala som to s tým,že je to jedna z látok,z ktorých MMS a teda jeho účinná látka kysličník chloričitý vzniká!!! A teda,že nízka dávka tohto prípravku+ nejaká kyselina= kysličník chloričitý!!!
Chloritan takto zreaguje s nejakou kyselinou a vznikne niečo úplne iné a pri aktivácii napr. s kyselinou soľnou-HCL ostáva zbytková látka len vo forme kuchynskej soli a aj to v minimálnom množstve!!!

Opäť záverom dodávam,že treba doštudovať chémiu,aby si porozumela niektorým "javom"..

A áno,oxid chloričitý je vo veľkom množstve hoodne toxický,ale to by si musela nechať zreagovať napr, liter chloritanu a liter kyseliny a následne to dýchať 😀 to Ta zabije aj rovnaká koncetrácia oxidu uhličitého,ked ho budeš dýchať,to je predsa logické 😉 😝 Predstav si nejaký požiar a zadymenú miestnosť 🙂 No tiež si v krbe založím ohník,ak viem,že nejdem všetko vydymiť 🙂 🙂 🙂 😉 a preto ma to nezabije..
Ide len o to,ak už máš svoj názor,aby si ho mala aj niečím podložený a nevypisovala hlúposti,že MMS je Savo..vid príspevok vyššie,že nie je..ahoj 🙂