Rehabilitačné centrum v Martine

danielca
24. máj 2013

Ahojte. Chcela by som sa s Vami poradiť, či nemáte niekto skúsenosti s RC v Martine? Mam 9-mesacnu dcerku s neurologickym problemom, je mierne hypotonicka - este nesedi, nelezie, ma slaby chrbatik, ani sa nestavia na nozky. Lekarka nam odporuca toto cvicenie v MT, ale nikto nam s istotou nevie povedat, ci jej to pri jej diagnoze nemoze ublizit, ked sa bude rozculovat pri cviceni napr. Vojtovej metody. Ak ste tam boli, napiste mi prosim, ako to tam prebieha, ci sa da dohodnut aj na miernejsich cvikoch, ako dlho to trva, ake zvyknu byt vysledky a ako dlho sa caka. Vdaka!

lauritka00
5. okt 2018

@nokiae72 koľko a synček teraz a kedy začal sedieť....môj má 13 mesiacov a ešte nevie

nokiae72
6. okt 2018

@lauritka00 teraz mal 11 mesiacov a naucil sa to v 10 tom. Cvicime od druheho-tretieho mesiaca. Vcera sme boli na kontrole a doktorka bola velmi milo prekvapena. Urcite tam chodte. Nic za to nedate. Resp co mozete stratit a co ziskat si asi nemusime hovorit. Ja na ten pobyt spominam velmi dobre. Boli sme skvela partia mamiciek. Sestricka nas musela chodit vyhanat spat ako male deti pretoze sme sa rehotali v kuchynke aj do polnoci. Okrem vikendu ten den plynul velmi rychlo. Doobedu procedury. Poobede sme sli s mamickami kocikovat, na pizzu nakup ci kavu.

katarina644
12. okt 2018

Dievcata, cvicte s detickami, robte vsetko pre ich dobro. Vojtovka ani ziadne ine cvicenie nie je na zahodenie. Mam doma hypotonika, a musim sa pochvalit, dnes sme boli u rehabky, moje dieta nie je uplne hypermobilne, stal sa zazrak, ale drinnou, poctivym cvicenim. Mamicky, nevzdavajte to. Drzim vsetkym uzasnym mamickam a detickam vela stastia🙂

jaka02
13. apr 2019

@ada2015 a keď si tam isla prvý krát aké papiere si tam doniesla okrem výmenného lístku?