Riedka stolica u 1,5 ročných detí

nella156
10. máj 2016

Ahojte,viem že tém ohľadom hnačky je tu veľa,,ale ide o to že mám dvojičky,ktoré maju 1,5r..obaja mi kakajú dosť na riedko,,,ale max.3x do dna,,,ide oto že nechcem zas bežať k doktorke,,,,dávam im banány,ryžu,proste stravu ktorá sa má davať pri hnačke,,vodu som im začala prevárať,,lebo musíme dať na rozbor kedže máme studňu,,včera sme začali dávať probiotika Biogaja,,, nestretli ste sa niekto stým,,,ja mám pocit že im nič nepomáha,,,stolica je taka žlta kašovitá no riedšia,,,a ma taky kysli zápach,,,,mlieko pijú kravské od 10,5m,,,teraz už len ráno a večer,,,cez deň maju občas jogurt,hlavne na olovrant,,aj to striedam,raz jogurty dalsie dni ovocie ,,,taktiež som si všimla že ked zjedia veľa kukuričných chrumiek tak tiež sa tak redšie pokakajú,,,,,už je to neznesiteľné,,lebo nic nerobim len periem,,kedže sa stale tak potentuju,,,už sme raz takyto problem mali,,minulé leto,,robili im aj vyter vtedy a nic,,,,,zo zubkov to podla mna nebude kedze maju 16,,a treba im uz len tie posledne stolicky,,na ktore si myslim ze maju este cas,kedze tam ani namaju naznak toho ze sa ma nejaky zubok objavit,,,,,,budem vdačná za každú radu,,,dakujem

maminkasisa
10. máj 2016

skus mrkvovu polievku, jablcko postruhane, a vyrad mlieko a mliecne vyrobky kym sa neupravi stolica, mne to odporucila pediatricka pri hnacke, a aspon zavolaj pediatricke nech urobi vyter, drzim palce....

nella156
autor
10. máj 2016

@maminkasisa ked to že vecer im flasu odopriet to sa neda,,,rano si to este nejak viem predstavit,,ale vecer to uz je ich mat flasu,,,raz sme skusili nedat a nakoniec to skoncilo tak ze skoro hodinu bol plac,,az som im dala,,,

maminkasisa
10. máj 2016

ak robite UM, tak urob ryzovy odvar a do toho im urob UM... a vyluc jogurty a termixy, neviem, co uz papaju.....

nella156
autor
10. máj 2016

@maminkasisa piju kravske mlieko od 10,5m,,

pribinak
10. máj 2016

@nella156 kup im napr bezlaktozove mlieko, aspon kym sa to kakanie neupraví

seahorse27
10. máj 2016

Tiez som za bezlaktozove mlieko, ak teda nemozu byt vecer bez mlieka - svoju flasu dotanu, len ich trochu oklames 😉

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nella156
autor
10. máj 2016

@anetkaadamko ako ani ja to nechcem nejak extra riesit kedze da sa povedat ze od malicka takto nejak kakaju,,,obcas je to aj klasika tvrdie,,a tak ale neviem,,,radsej este skusim nieco,,,a ked sa neupravi tak skocime k dr.

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzikazuzika
19. jún 2022

Ahoj môžem vedieť ako dlho im trvalá ťa riedka stolica? Upravilo sa to potom samé? Ďakujem

zuzikazuzika
19. jún 2022
nella156
autor
20. jún 2022

@zuzikazuzika fu je to už 6 rokov takže si to nepamätám,myslím že nejaké 3 týždne a potom prešlo...