Riedka stolica u trojmesačného syna

michaelaurmince
29. máj 2014

Chcem sa spytat mam 3 mesacneho synka a uz druhy den kaka riedku stolicu,prdka,papa UM uz druhy mesiac vsetko bolo doteraz v poriadku... Chcem sa spytat ci by to mohlo byt aj ze sa mu nalievaju zubky alebo aky to moze byt problem? :( Stretol sa s tym uz niekto?

monicm
29. máj 2014

@michaelaurmince ak sa nezmenilo nič v jeho strave,tak to môžu byť zúbky.ak je stolica síce riedka,ale nie je to vyslovene preháňanie a nie je dehydrovaný,tak sa netreba ničoho báť,ak by to trvalo dlhšie,prípadne by bola príliš často,tak je lepšie zájsť k dr.

michaelaurmince
autor
29. máj 2014

@monicm no on zatlaci a ide z neho zlta voda,ale tri krat za den.... Ale az sa prekaka bo to je len zlta voda,ale bolesti nema... A ma to tak 3 krat za den. Aj pekne papa odgrgne ziadny problem ... Len toto a mam strach ci to mozu byt len zubky alebo neico ine ....

monicm
29. máj 2014

@michaelaurmince z toho čo píšeš,tak to vyzerajú byť zúbky,ak by to bolo niečo iné,tak by bol aj nepokojný,umrnčaný,skús mu dať nejaké probiotiká na upravenie a zabezpeč dostatočný prísun tekutín

michaelaurmince
autor
30. máj 2014

Dakujem ale rozhodla som sa ze dnes rano pôjdem ku doktorke s nim bo v noci lákal žltú vodu 3 krát. Bojím sa bo aby nebol moc odvodneny.

lucinkab
30. máj 2014

@michaelaurmince daj vediet ako ste dopadli

michaelaurmince
autor
30. máj 2014

@lucinkab dam uz sa akurat chystame...

michaelaurmince
autor
30. máj 2014

No takze zubky su to neni, že mam vymenit mliecko,pravdepodobne skodi to. Dala hylak a dnes zevraj len cajik alebo ryzovy vyvar... Dufam ze uz bude ok vsetko....

michaelaurmince
autor
31. máj 2014

No a zistila som sama ze to mliecko nerobi... Uz mam hnacku aj ja :( Takze pravdepodobne synko chytil nejaku vyrozu a uz som to dostala aj ja :( malinkemu hylak pomaha lenze davam mu cajik len bol dnes uz taky hladny ze som mu dala trosku mliecka a vyvratil ho :( Neviete ako mam postupovat?