Robili vášmu dieťatku niekedy kolonoskopiu?

mukky
28. júl 2010

Pomože mi každý poznatok,ďakujem.

martinka17
4. aug 2010

@mukky
ak ste to už neabsolvovali, môjmu malému robili endoskopiu, keď mal rok. Je to trošku iné, ale postup bude asi "rovnaký". Ráno sme prišli k doky, dostal oblbovák do žily, potom ma poslali von. Keď bola lekárka hotová, tak ma zavolala a dal mi melého na ruky, aby sme počkali vedľa. bol ako zdrogovaný, ani hlávku nevedel udržať. Bolo to strašné a smiešne zároveň, ale hnusné v konečnom dôsledku. O pol hodinku bol celkom v pohode a o 2 hodiny už to bolo OK, bol cez deň trošku oťapený, ale ináč si nič nepamätá 😉

kattys
24. okt 2010

možem sa opýtať, kvoli čomu robili malemu enkoskopiu? a čo je to vlastne za vyšetrenie? ja mam 3 ročneho synčeka a ma problem s kakanim a dr.mu chce robiť vyšetrenie hrubeho čreva.

tanyja
24. okt 2010

zavedie sa endoskop - rúrka so sondou do tela, napr cez konečník a tým sa vyšetrí hrubé črevo, je to nepríjemné, ale ked treba tak treba

dsnadja
24. okt 2010

mojej dcerke pred 10 rokmi nedali oblbovak cely čas preplakala až bola zachripnuta zaviedli jej do konečnika rurku a napušťali jej do hrubeho čreva taku bielu kašu a popritom jej robili RTG snimky,držali sme ju 3 osoby ,všetcia sme mali olovene vesty a ja som mala malej spievať.....a ked sa to cele skončilo tam mi povedali že mohli dať malej lahku narkozu.....celkom včas ich to napadlo.......jo a potom sedieť na zachode a na druhy den to vykakať,lebo sa ta hmota v nej zapiekla.....no hotova katastrofa.....tiež sme mali problem s kakanim....