Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rotavírus u deti

lenkapp
24. jan 2013

Ahojte.Sme so synom ( 2 roky) od vcera v nemocnici.Dnes mu zistili rotavirus.Prekonali ste to niektora s dietatom? Syn od vcera hbackoval, dnes uz len total vodnate a od poobedia akosi nic.Asi 2 x mal pocikanu plienku.Nic neje ani nepije zjedol asi pol bananu a inak iba infuzka...kde je ta voda z infuzky ked ma uz 7.flasu a pol dna nekakal a ledva cikal? Dakujem

simonka1304
24. jan 2013

Ahoj.Ja som bola tiez s mojimi,dokonca naraz to mali.Syn mal dva a pol,dcera 2 mesiace. Syn to mal strasne,asi dvadsat vodnatych stolic mal za den.Tiez mu isli stale imfuzie.Celkom bol slabucky.Na to,ze malo cika,by si sa mala spytat.Nech Vam to rychlo ubehne a vsetko dobre dopadne.

ladyka8
24. jan 2013

@lenkapp ja som dala malú zaočkovať proti tomuto. držím palce nech to čo najskôr skončí :( hlavne pite veľa tekutín aby nebol dehydrovaný

simonka1304
24. jan 2013

Boli tam aj zaockovane deti,aj tie to mozu "chytit"..

xenicka13
25. jan 2013

Chytiť môžu ale to nebýva na nemocnicu, my sme to zvládli doma mala mala rok

lenkapp
autor
25. jan 2013

Uz zacal cikat..v noci precikal 4 plienky...tak aspon to...aj pit uz chce len jest nechce...iba banan zje...po kuskoch...ale sa bojim ze ked bude len banan jest ze ho zas zapecie...a este mu aj crevo ci co to zliezlo do vajka tak ma teraz take velke a ze to by nemal plakat lebo sa mu to tam nevrati

Tu začni písať odpoveď...

Odošli