S kiahňami vonku

13. nov 2023

Ahojte, rada by som len o nestranný názor. Jedna nemenovaná “influencerka” behá so svojou dcérou,neviem koľko má malinká možno 5-6-7 rokov po vonku s kiahňami. Má to natreté prepuklo jej to nedávno aj na tvaricke.len sa chcem spýtať je to správny postup?nic v zlom možno len trochu závidím že keď moja mala kiahne, boli sme doma cez 3 týždne.možno je to už dnes normálny postup a budem múdrejšia keď bude mat kiahne syn. Ďakujem moc

dzulli1980
13. nov 2023

No ja osobne by som v tomto počasí s dieťaťom s kiahňami von nešla ... kiahne, okrem iného, nesmú zachladnúť ... a čo sa týka influencerov no comment.

syslik81
13. nov 2023

s kiahnami ma sediet doma kedze su infekcne ochorenie a moze ohrozit tehotne zeny a ludi co ich este nemali

lienka.7
13. nov 2023

@autorka kiahne sú infekcia choroba, mas sedieť doma na riti... a to tej influencerke ešte nikto "nevysvetlil" ze na roznasanie infekčnej choroby je aj paragraf???
Inak fakt by si mohla napísať, ktorá je taka sprostá a sebecká???

nikha2809
13. nov 2023

No my sme boli doma s kiahnami 10 dní, prečo ste boli tak dlho vyše troch týždňov?Ale to čo píšeš, nie, nieje to normálne, že behá kade-tade keď je dieťa ešte infekčné

snehulak77
13. nov 2023

Behá vonku znamená kde? Na vlastnej záhrade alebo medzi iných ľudí. V júni mal syn a na vlastnej záhrade sme boli na chvíľu počas dňa.

pininka1
14. nov 2023

Nielen že je to infekčné, ale hlavne chlad im nerobí dobre, my sme mali dobrý priebeh ale dva týždne sme ostali doma