Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

S trojročnou dcérkou ideme ležať na Kramáre. Čo vziať?

mifka5551
11. nov 2015

Bývame daleko a tak nechcem byť prekvapená že nám bude niečo chýbať a načo si dať pozor.

pribinak
11. nov 2015

oproti nemocnici je male tesco expres, takze ak ti bude nueco velmi chybat, da sa vybehnut na podpis z nemocnice a behnes do tesca

bonaqa2013
12. nov 2015

ja som na Kramároch bola niekoĺkokrát s dcérou - ORL, 2 detská klinika, ale ani raz som nepotrebovala žiadny podpis keď som išla do Tesca.
Dieťaťu jesť dajú, len aby malo pyžamko, papučky, obľúbenú hračku - nemusí byť, zober aj náhradné pyžamko, prádlo....
Pre seba - pyžamo, papuče, jesť ti nedajú - ak nekojíš, hyg. potreby. preukazy poistencov a zdrav. kartu dieťaťa. Malo by to byť všetko.

felycity
12. nov 2015

Každé oddelenie je iné, okrem základných vecí ako sú pyžamko, prípadne pohodlnené tepláčiky, uterák, papuče, zobrala by som aj nejaké hračky, ktoré má rada a vieš, že ju zabavia... nie na každom oddelení sú dostupné hračky... na urologii boli k dispozícii aj DVD, len chýbali rozprávky tak ak pozerá,možno zobrať... hlavne tak, aby si ju zabavila a spríjemnila pobyt...

loginexistuje
12. nov 2015

este servitky a toaletak si vezmi ale teda dolu je obchodik da sa aj kupit

8291
12. nov 2015

Fu a hlavne pevné nervy.my sme ležali takmer mesiac na kojencoch int.kl.a bolo to des.vsade špina,upratané len na oko.no hrozné o starostlivosti ani nehovorim

mamutka
12. nov 2015

ja by som doporucila hlavne obuv do sprchy, nejake kroksy alebo zabky minimalne. Nelezali sme sice konkretne na kramaroch, ale co som v nemocnici v sprche videla, citila, zazila, tak hnus, stupit do toho bosou nohou nikdy. Minimalne mykoza nechtov zarucena. To ze si niekto v sprche pred tebou vysmrka nos a pod., to ber ako samozrejmost

Tu začni písať odpoveď...

Odošli