Sepsa u 8 mesačného dieťaťa

malamonika
9. feb 2015

Dobrý deň môj malý synček v 7 mesiaci ochorel začal hnackovat vracať A mal vysoké horúčky V stoličkách bola krv najprv sme boli týždeň V Bojniciach nič mu nezistili potom 2 týždne V banskej Bystrica krv V stoličkách zmizla aj vracať prestal ale strašne schudol poslali nás domov bez určenia diagnózy po 4 dňoch začal vracať A tak sme sa ocitli na Kramároch V Bratislave po 2 dňoch skončil na are s3% na život nechápem prečo V tu noc keď sa to stalo sa neskutočne smial večer dostal vysoké horúčky A ráno už nemohli nahmatať pulz A pod zistili mu otravu krvi A zlyhalo mu 6 orgánov teraz už je stabilizovaný A všetky Diagnózi sú stav po skeptickom šoku Multi orgánove zlyhanie spasticka kvadrupareza porucha zrakovej percepcie postischemicke zmeny mozocka bazalnich ganglii a mezencefala mozgová atrofia nešpecifikované leukoencefalopatia Okcípitalne peri akútna gastroenteritida A Kolitide peritonitide erozívnej gastropatie alergia na bielkoviny kravskeho mlieka tromboza nekroticke ložisko na pravej nozicke som sním už dlho V nemocnici A neviem či to ďalej zvládnem máte niekto skúsenosti S niečím podobným ako ste to prekonali Ďakujem za odpovede

minikiwi
22. feb 2016

..ale naozaj prosim budte silna kvoli malemu..viem,ze sa mi to lahko pise..presne ako to pisala red_cat...

qtinka29
9. júl 2016

@malamonika ahoj....tak ako sa máte....myslím na vás....je už lepšie???

tabitana
9. okt 2016

@malamonika ahoj,čo nového s maličkým?

malamonika
autor
13. okt 2016

@qtinka29 ahoj malinky je na tom trodku lepsie pohybovo katastrofa ale krasne sa zacal usmievat a to ma tesi a vsetci mi hovoria ze je rozmaznany a maju pravdu vie ako na nas 🙂

malamonika
autor
13. okt 2016

@tabitana ahoj uz spapa 5loziciek nic moc ale aspom nieco pohybovo katastrofa a je rozmaznany tak vie ako na nas 🙂ale krasne sa usmieva a to ma tesi takze asi tak bojujeme dalej 🙂

qtinka29
13. okt 2016

@malamonika len ho pekne rozmaznávaj ďalej 😉 .....nech sa len pekne usmieva......neskôr rozcvičíte aj telíčko....určite bude lepšie.....držte sa...... 🙂

tabitana
13. okt 2016

@malamonika veľmi držím palce.. A áno, rozcvicite... Musíte.. Je bojovník.. 💖

qtinka29
21. máj 2017

@malamonika ahoj,ako sa máte...????

malamonika
autor
26. máj 2017

@qtinka29 ahoj tak pomali