Siedma choroba u 6-mesačnej - skúsenosti

matiska15
29. aug 2023

Ahojte mate skusenosti so 7 chorobou u babatka??? Napr. 6 mesacneho? Choroba ruky nohy usta.
Prosim Vas aky priebeh mali Vase deticky ?

Starsia 3 rocna uz zacala teplota. Cize cakam, ze chyti aj babo.
Neteri 2 rocnej diagnostikovali teraz, cize baby chytili.

majlo1234
29. aug 2023

@matiska15 este mas nadej, ze to bude nieco ine, pripadne ze to bude mat mierny priebeh. Ja mam dvojrocaka, ten mal teraz, dohromady mal zopar vriedkpv na nohach a par v ustach, ale tie najbolestivejsie dni boli hrozne(teda dni boli v pohode, reval len dve noci, ked ho usta boleli)

majulka30
29. aug 2023

@matiska15 prešli sme si tým pred dvoma týždňami u polročného bábätká. 3 dni teploty nonstop. Vtedy bol veľmi slabý a aj málo jedol. Potom prišiel výsyp. Nesvrbel ani bábo už nebolo nervózne.

matiska15
autor
29. aug 2023

@majlo1234 nasa 3 rocna teraz mala teplotu 39,5. Sme zrazali. Preto mam obavy l tu pol rocnu.

matiska15
autor
29. aug 2023

@majulka30 ake vysoke teploty malo babo ??? Nasa 3 rocna mala teraz 39,5. Sme museli balit. Tak mam obavy ako to zvladne to babo

majlo1234
30. aug 2023

@matiska15 aj nas mal vysoke teploty dva ci tri dni, do tych 39 nieco, len som zrazala liekmi, ale potom sa to uz dalo prezit. Hadam to mensia nwchyti

matiska15
autor
2. sep 2023

@majlo1234 ano tak 3 rocnej tej to uz prechadza. 2 dni vysoke teploty. Vysyp velky v ustach a cosi na zadku. K tomu angina. Ale uz je fajn.
Teraz na 5ty den od prveho priznakovebo dna starsej dostala teploty 6 mesacna.
Tak mam obavy aby nemala v ustach to co mala starsia lebo to bolo hrozne.

majlo1234
2. sep 2023

@matiska15 no do prcic, to ma mrzi, je to pliaga. My sme to doma postupne chytili vsetci okrem mna(mozno som mala bezpriznakovy priebeh neviem).
Drzte sa, zasob sa ked tak sirupmi proti bolesti a tych par najhorsich jej ulavis tak