Silný suchý kašeľ u 8 ročného chlapca

anezkaliesocka
14. mar 2013

Milé maminky poraďťe môj Jakubko má už dlhšiu dobu taký suchý hnusný kašeľ strašne ho to trápi a hlavne keď ide spať, chúďa ani nemôže čo s tým mam robiť.....už som použila toho veľa sirupy,masť z jazveca, cibuľu s menom aj kloktadlo a najlepšie je že mu nič nie je-----dýchanie má čisté-----tak čo to je????nevieme si dať rady čo s tým a ako to utíšiť alebo úplne vyliečiť, ak viete poraďte budem len rada.

janinah
14. mar 2013

@anezkaliesocka toto sme mali aj my a dva mes. trvalo,kým sa zistila príčina-alergia konkretne na roztoče /aj iné/ a tie roztoče sú v posteli,matraci,preto sa to v noci zhoršuje 😒 ale už to vieme riešiť,máme tu aj súkr. tému Mamičky alergikov,tak ak by sa vás to týkalo...teda treba alergol. vyš. + odbery na mykoplazmu,chlamýdie..lekár vie...kým nemáte žiadne vyš. tak daj na noc nejaké antihistaminikum proti alergii

ekinkala
14. mar 2013

@anezkaliesocka ahoj kvapky stiptussin su najlepsie na takyto kasel ja som mala a za 3 dni bol fuc

anezkaliesocka
autor
15. mar 2013

zatiaľ dik za rady

stevany1
15. mar 2013

Aj my máme často podobný problém. Keď sa raz rozkašle, nie a nie prestať. Naposledy nám potom zabral sirup Stopkašeľ - taký bylinkový.

tinki
15. mar 2013

@anezkaliesocka keď je častý suchý kašeľ, obzvlášť v noci, môže to byť alebo alergia, alebo reflux.

http://www.zzz.sk/?clanok=9828