Škaredé potničky a kúpanie v bazéne

lucka083
6. máj 2011

Ahojte, potrebovala by som veeelmi moc poradiť. Synček ( 8 mesiacov), má na chrbátiku moc škaredé potničky, má to skoro cez celý chrbátik, aspoň si teda myslím, že sú to potničky aj známa mi povedala že to vyzerá ako potničky, problém je ale v tom, že vo vode keď ho kúpkam mu to strašne sčervená a akoby aj navrie, potom po osušení sa to neskôr ukludní ,ale vypadá to otrasne, včera som sa až zlakla, môžu to byť potničky??? Nemám s tým skúsenosti a ešte jedna otázočka, môžem ho vziať na plaváreň do vody alebo mu to môže ešte viac uškodiť, velmi vám ďakujem za rady, naozaj neviem čo s tým

renatka100
6. máj 2011

@lucka083 radsej chod k lekarke, nech sa na to pozrie, odporucam na ukludnenie La roche krem Lipikar Baume AP, alebo Bioderma krem Atoderm bez parfemu. Tiez davame do kupela Balneum Hermal plus a 2x za tyzden ovos - kupel. Nasa ma od narodenia rozne ekzemy a teraz ma asi tiez potnicky pod krkom a tieto kremy pomahaju. Na plavaren by som urcite nechodila, chlor je dost agresivny aj v obycajne j vode, nie to este na plavarni 😢

emka13
30. júl 2014

@lucka083 ahojky boli to na tom chrbatiku len potnicky? my mame tiez chrbat a brucho vysypane...neviem ci su to potnicky a co nato ☹

maykaaa1122
23. feb 2018

skus na potnicky bepanthen, nasa mala ich ma hlavne cez leto..ak ti nepomoze, vyhladaj dr