Škôlka a soplík

6. okt 2022

Dobrý večer. Chcem sa opýtať že ako to riešite vy mamičky čo pracujete a ste samé. Mala začala chodiť do škôlky, po 2 dňoch začal soplik. Ale obyčajný preisvitny, bez teploty, bez toho aby bola unavená… je taká ako vždy len ma soplik. Po dvoch dňoch už skoro netečie. Voľno si nemôžem nejako extra dovoliť. Dali by ste takto dieťa do škôlky ? Vďaka.

matullienka
6. okt 2022

Nám v škôlke povedali, ze dieťa môže do škôlky pokiaľ soplik nie je farebný, dieťaťu netečie z nošteka ako z kohútika, nemá teplotu a silný kašeľ.

hilda08
6. okt 2022

U nas bežne v satni rodicia utieraju sople detom, nik to nerieši dokym to dieta vyslovene nevyzera choro alebo nema tie sople hlienove, farebne… aj tie učiteľky su si vacsinou vedome ze rodič nemôže ostať pri tom dietati pri každom menšom prechladnutí , ved to staci ze dieta ofukne vietor ked je spotené a uz ma sople

autor
6. okt 2022

@hilda08 ach neviem čo mám urobiť ráno. Bojím sa že ma tam mamičky zožerú ak náhodou kychne :/

zuzkaa1991
6. okt 2022

My sme minulý rok skoro nechodili do škôlky 4r. A mi hovorila ucitelka ze ju mam dat ale u mas bol problém ze ona mala upchaty nos a sprej maju zakazane davat.....ako pisu vysse ak raz za cas tecie nie ako vodopad a ma presvitny kludne moze chodiť dieta do škôlky

kleopatra114
6. okt 2022

Moja kycha nonstop , je silna alergicka a tiež sa na ňu všetko lepí . Sopel má 360 dni v roku . Kľudne ju do skolky daj , keď nekasle , nemá teplotu , nič ju neboli

belllinka
6. okt 2022

Jasne, daj ju do skolky.
Za chvilu sa tu vyroja matky, co su este na materskej s druhym dietatom a budu ti vypisovat, ako oni nechavaju decko este tyzden doma po sopliku a mas to tak robit aj ty 🙂 Rovno daj vypoved.

balihara
6. okt 2022

@belllinka no u nás dávajú práveže také mamy deti soplavé do škôlky,čo sú doma na materskej

veronika3110
7. okt 2022

@balihara presne.. ved jedno už majú doma a to druhé by len zavadzalo.... čo by s ním celý deň robili? poznám veľmi dobre 🙂