Skúšali ste už MycoBaby dračí sirup?

ildiko28
16. sep 2014

Som zúfalá, pretoze maly mi uz teraz chodí druhy rok do skolky ale stále chytí nádchu,kasel. Nieco by som potrebovala na posilnenie imunity alebo neviem, co mám robit aby nebol stále chory. Dva tyzdne v skolke, tyzden doma. Myslela som si, ze teraz uz bude lepsie ze uz minuly rok chodil do skoly, ale nie...

stanislavaroman
8. sep 2017

Máme tiež taký problém, chcem vyskúšať draci sirup, uvidím, či zaberie.

margal
30. nov 2017

Ja ho davam detom od septembta vobec nie su chore pritom rok predtym boli stale chore viac doma ako v skolke meustsle kasel priedusky zasoplene a teraz nic zdrave ako ryby dokoca som im prestala davat aj situp ns alergiu na posilnenie imunity je dobre davat 5 dni a 2 dni pauza alebo po vyuzivani flasticky tyzden pauza takze za mna 100bodov odporucam nevahajte ho vyskusat

panonia
15. dec 2023

@margal Ahoj chcem sa opýtať ako ste boli nakoniec spokojní s dráčim sirupom? Dnes som ho konečne kupila, tak som zvedavá.

margal
15. dec 2023

@panonia ahoj bola som spokojná myslím si že detom pomohol nie žeby neboli vôbec choré ale nie tak často teraz ho už nechcú lebo sú veľké ale osobne si myslím že nám veľmi pomohol a každému ho odporúčam hlavne takým co sú často chorí