Skúsenosti s detským oddelením v Nitre

gabi29
19. máj 2015

Ahojte chcela by som sa opytat ake skusenosti mate s detskym oddelenim v Nitre. Co je potrebne si priniest ako to je so stravou..... predom dakujem

michaelkanr
19. máj 2015

Nechcem ta strasit ale detske oddelenie je hrozne☹ my sme boli 2x na tom do 3r a bola to katastrofa, pocnuc personalom a vybavenim koncisc stravou. Doktori su tiez nie velmi ustretovi, najma taka starsia doktorka. Mne nosil stravu manzel, lebo ich jedlo sa nedalo jest, maximalne ranajky. Dones si teplomer, toaletny papier, hracky pre dieta. No a pevne nervy. Odporucam ist na nadstandart, pretoze na normalnej izbe sa nevyspis.

anieli_1
19. máj 2015

@gabi29 ahoj prines si vsetky hygienické vecicky ...veci pre seba niečo pohodlne papuče po pripade šľapky do sprchy pyzamo, pre dieťa pyzamko po pripade teplaciky ...teplomer pribor pohár fľašku alebo čo potrebujete....jedenie má dieťa zabezpečené ty si mozes zakúpiť tuším 7€ na deň upozorňujem je to klasická nemocničná strava ako na iných oddeleniach takze mne nosili a je tam aj bufet ....ak este niečo kludne sa pytaj my tam chodíme pravidelne kazdy rok ☹

anieli_1
19. máj 2015

@gabi29 a este to som chcela presne najlepšie je ist VIP izba 10€ na deň a este aj dr s upratovackou klopú či moze vojsť a detičky sa nerusia

gabi29
autor
4. jún 2015

Dakujem za rady no po par dnoch na tomto oddeleni som povedala nikdy viac kym neumierame hladam inu moznost;))))

andy03
25. jan 2018

ja som s malou len vosla na to oddelenie a sestricka ma hned zavsetko dzubala tak som radsej povedala ze syn ma kiahne tak ma s malou dali na infekcne a tu luxus oproti tomu..sama mam izbu,sprchu,wc / izolacky/ vsetko je sice malinke, ale nikto ma nerusi.sestricky mile, doktorka super...