Skúsenosti s Espricom - pomocníkom pri koncentrácii?

dadulkasch
9. sep 2011

ahojte,ma niekto skusenosť s espricom-pomocnik pri problemoch s koncentraciou,pozornostou a učenim 🙂 ja som to začala synovi davať,uvidim

lana74
10. sep 2011

ja nie, len viem ze aj s technikov biofeedback su uspechy pri nesustredeni

ani3012
13. jan 2013

@dadulkasch no čo? ako? funguje? Patrik ho berie cca 2 týždne

dadulkasch
autor
13. jan 2013

ahoj bral to vtedy ako som sa pytala,ale nebadala som asi zlepšenie,je divoky:O stale rovnako,dada

vilki
22. mar 2013

Ahojte, mojmu synovi teraz neurologicka odporucila ESPRICO....je tu nejaka mamina ktora mi nieco vie o tychto liekoch povedat?

oliinka
26. nov 2013

ahojte beru to vaše detičky?moj malý začal teraz,je prvák a škola mu nejde,nesustredí sa.....je to hroza

42iveta3
1. jún 2016

ahojte.moj syn berie esprico uz pár mesiacov a mám pocit že mu to ide lepšie v škole.ale v správaní nič moc.stále sa dost hýbe a mrví a tiež vyrušuje v škole.moja kolegyna tiež dáva synovi a tvrdí,že je kludnejší.podávame ráno 2 tabletky.vie mi niekto poradit niečo pre syna aby sa kludnil?myslím pohyby.dakujem

worldtravel
8. jún 2016

@42iveta3 Biofeedback

jaroska
26. okt 2016

Dievcata,a moze sa to davat aj vacsim detom-co maju uz vyse 15 rokov,ci len pre mensich to je?

kikina84
26. nov 2016

@oliinka
@42iveta3 ahojte dievcata..tak ako s espricom? pomohlo to,? nam to predpisala neurologicka v predskolskom veku..dcera ma poruchu pozornosti,..tak chcem zistit ci to aj delá 🙂 ..dakujem

den12
1. okt 2018

Ahojte ...Moj syn ma ´trosku´ tazsiu diagnozu ako sa tu spomina... Autizmus spojeny s ADHD... Esprico nam odporucila psychiatricka.. Vyskusali sme uz vsetko mozne.. Treba si ale uvedomit ze rocne pri dodrzani davkovania Esprica 2x rano a 2x vecer vas tento liek vyjde na 324 EUR rocne co nie je malo... cize aby to nebol len celkom slusny prijem pre dalsiu Farmaceuticku firmu a ucinok je otazny...

viva13
2. jan 2021

prosím neviete mi poradiť či možem concentrix vytlačiť synovi na lyžičku a tak mu dávať, esprico chcel ale toto odmieta že je to tvre na rozhryzenie