Skúsenosti s kvapkami Espumisan L

nikkyniks
19. jún 2014

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte skúsenosť s týmito kvapkami 🙂 ďakujem pekne 😉

krammer
19. jún 2014

@nikkyniks
my sme ich mali, ale nezaznamenali sme nejaku vyraznu ulavu, pouzivali sme ich pri kolikach, ked sa malej nedalo odprdkat, najlepsie pomohol fenyklovy caj, ale nie kupovany, ale 6 zrniecok zaliatych horucou vodou a potom sme primiesavali trosku do mlieka 🙂

stanislavao
19. jún 2014

lepsie kvapky su Sab Simplex. Espumisan je slaby.

havana_frost
19. jún 2014

Na tomto Espumisane je zlé to, že ho musíš dať 25 kvapiek. A to kým nakvapkáš a potom to nevyliať a dieťa vypiť... ja by som volila kvapky, ktoré sa podávajú v menšom objeme.

jana_eyre
19. jún 2014

@stanislavao podla mna to je od dietata k dietatu.. mojmu synovi sab simplex vobec nezaberal, espumisan lepsie, aj ked to nikdy nebolo na 100%..

takze my sme mali s espumisanom dobre skusenosti..
@nikkyniks

mariahodzova
19. jún 2014

nám napríklad espumisan sedí velmi dobre. sab simplex nam vobec nepomahal.

cerez
19. jún 2014

Moje deti neboli extra kolikavé, čo som veľmi rada, ale ak aj zabolelo bruško tak sab simplex nám nezaberal, ale espumisan áno.

veronikak55
22. jún 2014

nam espumusian moc nezabral... skor mam ovela lepsie skusenosti s kvapkami Coliprev s enzynom laktaza. vela deticiek sa nevie vysporiadat s cukrom v mliecku a potom maju bolesti.. nam ich odporucila kamaratka.. ale napr. sestre ich "naordinovala" rovno pediatricka.. po par dnoch sa malemu ulavilo a silne kolikovske prejavy boli fuc 🙂

dollynkaa
22. jún 2014

Pouzivali sme ho a potom vystriedali s bio gaia kvapkamia obidvoje odporucam. Espumisan mame doteraz davam malej na dudel ked je moc rozculena a kedze je sladky tak zabera to 😀

tamaram283
29. jún 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

my mame ovela lepsie skusenosti s kvapkami Coliprev s enzynom laktaza.. Espusiman-ky nam moc nepomohli a nevideli sme ziaden rozdiel :(

betka999
30. jún 2014

moja kamaratka ich davala dcerke... ael moc jej nepomohli.. ja som sa na ne pytala pediatricka. a ta mi radsej pre malu odporucila Coliprev..takze sme pouzivali tie.. a bola som s nimi velmi spokojna.. skor by som ti odporcila tie

amandas
6. júl 2014

nam na brusko velmi pomohli kvapky Coliprev s enzynom laktazy.. vyskusali sme aj espumisan. ale nemali taky ucinok.. mala sa nevedela popasovat s mlieckom a s cukrom.. a latka v kvapkach je s tym vlastne pomohla.. po par dnoch bolo vidiet rozdiel.. skus. 🙂

julia283
13. júl 2014
Používateľ julia283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia283.

ja nedam dopustit na kvapky Coliprev s enzynom laktaza.. pri prvom dietati sme sa strasne natrapili zopar mesiacov. pri tom druhom mi pediatricka odporucila prave tieto kvapky.. (chvalabohu) kolika trvala chvilko a viac menej ako prisla.. tak aj odisla 🙂

bubu1111
13. júl 2014

Nam Dr. poradila 3 kv. 1 x denne Biogaia a 15 kv. Esp. 5 x denne pred papanim. Zabralo to perfektne u oboch deti

lauricita7
31. júl 2014

ja mam vyborne skusenosti s kvapkami Coliprev.. "odkolikovala" som na nich mladsiu dcerku.. a ked to chcem porovnat s kolikami starsej dcerky tak je to neporovnatelne.. espumisan kvapky nam vobec nezabrali. prave som mala pocit ze malej z nich bolo este horsie..