Skúsenosti s liekom Imunor

lubinka9
19. dec 2010

10 mesacnemu synovi predpisala imunologicka na zlepsenie imunity Imunor. V pribalovom letaku je pisane, ze jeho ucinnost a znasanlivost nebola u deti overena!?
Ake su vase skusenosti s uzivanim u vasich deti v priblizne rovnakom veku? Zaznamenali ste pozitivny ucinok? Po akom case? Ake ine lieky na podporu imunity mate vyskusane/overene?

Pride mi to ako robit z mojho syna pokusneho kralika 😕 Dat mu to vypit, sledovat ho tyzden a potom reakciu nahlasit lekarke. Statistika ucinnosti/neziaducich ucinkov robena testovanim na detoch za behu? 😕
Uz len to, ze je pripraveny z homogenizatu bielych krviniek bravcovej krvi u mna vyvolava nedoveru. (Akoze ludske biele krvinky sa skoro nelisia od prasacich tak podme to vyrabat z prasacich, je to lacnejsie??) 😖

adzy
9. jún 2018

@lailaveve dobry den ja bysom mala zaujem len on ma byt chladnicke neviem si predstavit vtomto teple ho posielat odkial ste?

eva31eva31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
22petruska
10. aug 2019

Ahoj idem oživiť tuto tému keďže nám bol predpísaný imunor. Mali ste niektorá skúsenosti že po podaní prvej dávky bola zvýšená teplota môže to mať s tým suvis, dovtedy jej nič nebolo. Ďakujem

janas17
13. aug 2019

@22petruska ahoj, ja som si práve včera dala prvú dávku a bolo mi aj včera aj dnes úplne nanič, pobolieva má hrdlo a presne mám pocit že mám zvyšnú teplotu (zatiaľ som si nemerala), cítim sa proste dosť zle, akoby na mna išla viróza. Tiež neviem a patram po internete či to môže byt z toho...

lailaveve
13. aug 2019

@janas17 moze...moj syn ked bral imunor tak bol este castejsie chory a na atb ako bez neho takze sme ho museli vysadit

22petruska
13. aug 2019

@janas17 mala bola tri dni úplne unavená ani jesť raz zvracala a stále hovorila že ju bruško boli a to začalo ako som jej podala ten imunor dnes už lepšie a teraz nevie či z toho v sobotu ma matdruhu dávku ak sa to bude opakovať budem konzultovat s doktorkou.

sojanka
14. okt 2019

@22petruska veľmi Vas prosím, aby ste si spomenula, či ste mali črevné problémy ak ste to podali druhýkrát. Ja som to dala synovi 1krat a na druhý deň ráno riadna hnačka, bolesti bruška, kŕče. Musím poznamenať, že od polky augusta sa trápime s bruškom. Liečime chemickými aj prírodnými liekmi. Už bolo dobré a teraz totooo. Aaaa

22petruska
14. okt 2019

@sojanka No ja som jej to dala ráno a zvracala v noci a bruško bolelo ešte tri dni

22petruska
14. okt 2019

@sojanka len či to bolo z toho neviem presne povedať no my sme ho po 4 dávkach vysadili lebo nespavala v noci budila sa nekludna bola a po týždni od vysadenia paráda celú noc prespí ako predtým

angelinja
18. nov 2019

baby a ked bere clovek imuinor dospely..tak mozu sa pritom brat tie alternativne lieky napr. chlamysan, topol a podobne od p. podhorna?su to vlastne kvapky v alkohole a vseliake byliny v tom..co myslite?ci radsej len sam imunor?a inak aj cecko sa moze ci uz vôbec nic vlastne ziadne umele vitaminy ani nic ked sa bere imunor?

sojanka
24. nov 2019

No ja musím napísať pokračovanie príbehu. Po vyše mesiaci sa mu zlepšil stav, nemá hnačky, len občas ho zabolí bruško, ale to má minútu a dosť. Lekár mi v piatok navrhol aby som ten imunor znova skúsila dať. V sobotu ráno som dala len to aby som vedela ci to spôsobuje nejaký problém. Ale nič mu nebolo. Takže budeme pokračovať v liečbe.

cherry19811
4. mar 2020

@danka.k prosi.ta strasne davna tema preco ste brali imunor uz v 4 mesiaci? Ake ste mali problemy?

lenka8p
16. apr 2020

@gajdosovam Dobrý deň,mám 17 rokov a prežívam rôzne gynekologické zápaly už skoro rok. Rovnako mi doktorka nasadila Imunor a tak by som sa vás chcela opýtať , či to teda pomohlo/ zabralo .?

zlaticaadam
13. júl 2020

Chcem sa opýtať dali mi imunor ale zabudla som ho dat do chladničky je to problém??

mimikas
13. júl 2020

@zlaticaadam vraj 8 hod mimo chladnicky je ok. Mne to povedala lekarka,

golfinka8690
29. aug 2020

Baby pridavam sa k vam..dnes o 6.30h prva davka tak som strasne zvedava,v stredu nastupuje do skolky.Syn ma.2r.7mes.predtym sme.mali isoprinosine ale.to.bol.skandal..nespavost,ochkanie,stonanie,grganie,plač...dcera chodila do skolky a vsetko.mi nosila.domov.Od marca ako su doma obydvaja bez.kaslu,nadchy obydvaja..tak som.zvedava co to bude tento rok..este dcere musim.nasadit vitaminy..mate skusenosti s echinaceou?neviem co by som jej mala.nasadit

helen111
16. nov 2020

Neviete prosim, ci moze predpisat imunor aj obvodny lekar? Dakujem

mimikas
16. nov 2020

@helen111 pokial viem tak nie, je potrebne man nan indikaciu a predpisovat by mal imunolog

blue4211
20. jan 2021

@lubinka9 Bola som na pochybach, ale už som si ista. 6-ročnej dcérke som dala prvú dávku pred troma týždňami. Teraz si spomínam, že v tom čase ju dva dni bolelo brusko, raz vracala a mala 2 dni horúčky. Po tretej dávke opäť opäť to iste. Už nikdy viac, svinstvo!

absolutka
7. apr 2021

Zdravim man 4 krabičky imunoru.Nezidu sa niekomu? Nestihli sme uzit. Zaruka do 2.2022

oliviabb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunnybaby15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzika22
2. jan 2022

@nelinka1308 dobrý deň, prosím vás kde sa dajú diagnostikovať zdravotne problémy deti? Mám 13 mesačného synček, už 3 krát mal zápal priedušiek. Má nasadený 6 týždeň Imunor, ale zas 2 týždne sopli, kašle. Prosím poraďte. Ďakujem

pictbridge
2. jan 2022

Môj syn z toho zvracal . Nedávala som mu to . Bolo mu veľmi zle.

zuzika22
2. jan 2022

@pictbridge môj to znáša dobre zatiaľ. Ale neviem, či teda účinkuje, keď je zas chorý 😔alebo kedy nastupuje účinok toho lieku

mimikas
3. jan 2022

@zuzika22 u nás zabral cca po mesiaci, väčšinou syn vydržal v skolke jeden a pol týždňa, po mesiaci s imunorom už 3. Pre nás sen a hlavne on nie je chudák vždy chorý. Teraz končíme 12 týždňový cyklus a budeme mat pauzu. V podstate teraz nebol chorý presne 5 týždňov co je už skvelé. Je jasné že to nie je trvalé, ale aspoň to nie je tak, že je nonstop chorý doma zavrety.

zuzika22
3. jan 2022

@mimikas ďakujem za odpoved . No my to berieme už 6 týždňov a už je tretí týždeň so soplami a hlienmi. 😔už asi len vydržať. A máte kúru vkuse 3 mesiace ? My áno.

mimikas
3. jan 2022

@zuzika22 áno, mali sme 3 mesiace a teraz máme pauzu. Naš býval v skolke cca 1 týždeň potom aspoň 2 doma a tak do kolečka, max mal rekord 1 a pol týždňa, teraz vydržal 3 týždne a to je už predškolák. Starší syn prestal bývať taky chorý až keď nastúpil do školy, mladší bude asi tak isto.

zuzika22
3. jan 2022

@mimikas tak verím že to pomôže 🙏

bellaa3007
14. júl 2023

@golfinka8690 ahoj zabral vám imunor?