Skúsenosti s liekom Imunor

lubinka9
19. dec 2010

10 mesacnemu synovi predpisala imunologicka na zlepsenie imunity Imunor. V pribalovom letaku je pisane, ze jeho ucinnost a znasanlivost nebola u deti overena!?
Ake su vase skusenosti s uzivanim u vasich deti v priblizne rovnakom veku? Zaznamenali ste pozitivny ucinok? Po akom case? Ake ine lieky na podporu imunity mate vyskusane/overene?

Pride mi to ako robit z mojho syna pokusneho kralika 😕 Dat mu to vypit, sledovat ho tyzden a potom reakciu nahlasit lekarke. Statistika ucinnosti/neziaducich ucinkov robena testovanim na detoch za behu? 😕
Uz len to, ze je pripraveny z homogenizatu bielych krviniek bravcovej krvi u mna vyvolava nedoveru. (Akoze ludske biele krvinky sa skoro nelisia od prasacich tak podme to vyrabat z prasacich, je to lacnejsie??) 😖

pistenocka
20. apr 2024

Dobry den, ja by som sa chcela informovat aka je odorucana kura, kolko by sa imunor mal uzivat a kolko by mala byt potom nasledne pauza. Po nej opat nasadit kuru? Imunologicka to predpisala synom( zatial na 2 mesiace), starsi 6r bol v skolke za necele 4 mesiace “az 19 dni”. Mladsi 4 rocny o tyzden viac. Hroza cista.

pistenocka
20. apr 2024

Este som zabudla polocit otazku, davali ste nejake lieky na podporu imunity v tie dni, kedy ste nebrali imunor? Nam predtym odporucala AMP Care. Nieco ako imunoglukan len ine zlozenie. Plus C a D vitamin. A ked nam predpisala Imunor, zabudla som sa informovat, ci zvysne dni mozem davat standardne vitamini an imunitu ako brali doteraz. Dakujem

bellaa3007
20. apr 2024

@pistenocka ahoj. Moja ho berie od septembra každé 2t jedna dávka. Myslim, ze pri najbližšej kontrole jej ho výsadi a zas od septembra jej ju zas dá.
Mimo toho kedy berie imunor jej normálne dávam v tyzdni keď chodí do škôlky d,c a probio