Skúsenosti so sirupom DulcoSoft pre 2-ročnú

katka2505
18. aug 2020

Baby,máte prosím skúsenosti so sirupom DulcoSoft?Naša 2 ročná nekakala už 4 dni (včera len takú bobku) a v lekárni mi odporučili tento sirup.Mám jej dať ráno 8ml.Papá všetko,aj veľa ovocia,zeleniny,mliečnych výrobkov,pred spaním večer a na obed je ešte kojená.Bruško tvrdé nemá,nebolí ju,prdká.Čipku si do konečníka dať nedá,hneď ju vytlačí von.Pomohol vám tento sirup pri vyprázdnení?Za aký dlhý čas?

barbora1992
18. aug 2020

@katka2505 Ahoj, môjmu synčekovi pomohol.

katka2505
autor
18. aug 2020

@barbora1992
A do koľko sa prosím vykakal?Lebo teraz je vo vani a už aj tlačí len ukazuje,že ju bolí,tak nechce vytlačiť.A dala si mu sirup podľa letáčika ráno alebo jej to môžem dať aj teraz na noc?

natalinatali
18. aug 2020

@katka2505 Ahoj ,ja mám skoro 2 ročnú a tiež máme tento problém a nám osobne nechutil kvázi ,dala som jej to do mlieka nevypila ,potom do vody a samotne no nechcela chuťovo jej to nesadol takže ak vypije vyskúšaj ,ak nie tak ti poradím vypýtaj si na predpis od Dr. Duphalac s tým máme dobré skúsenosti po ňom mala stolicu mäkkú a ľahko sa vykakala po 2-3 dňoch .Samozrejme je to len pre prípad ak by Vám ten dulcosoft nesadol keďže každé dieťa je iné.😊Ešte doplním ,že Duphalac dávala aj kamarátka malému a ona ho mala predpísaný priamo od tej dr.čo mu robila vyšetrenie nenapadne ma presne Gastro ? A im tiež zabral postupne ho vysadili a už sa sám pekne vykakal bez plaču skrátka pomohlo to a išlo to ľahko.Tak držím palčeky nech sa to aj vám upraví.

deedol
18. aug 2020

nam pomohol. a on nema ziadnu chut, pokial viem...

katka2505
autor
18. aug 2020

@deedol
Áno,je tam písané bez chuti

nikpa
18. aug 2020

@katka2505 my teraz bojujeme s tym ze 2.5 ročný syn po odplienkovani zdržiava stolicu. Tiež nam v lekárni odporučili dulco soft ale jemu vôbec nezabral. Ak jej dáš čipku, treba jej pridržat nôžky chvíľu pri sebe aby aspon trochu zaúčinkovala kym ju vytlačí, u nas to zabralo. No a inak 100% hruškova a slivkova šťava mu tiež pomohli.

alisia244
1. okt 2020

Ahojte zvyknete popri dulcosoft sirup dať aj cipok moja berie sirup bolo fajn doteraz aj teraz sa vykaka no ma stále pospinenu plienku a tak som chcela vedieť či môžem dať aj cipok spolu so sirupom nakoľko mi sme po plastike konečníka a musí sa vykakat každý deň a dostatočne množstvo ďakujem

nikpa
1. okt 2020

@alisia244 ja som dala ked bolo najhoršie aj sirup dulco soft aj čipok.