Slepé črevo

mikys1
9. jún 2016

Prosím o radu . Dcéru dosť bolí od poobedia na pravej strane brucha dolu., no teplotu nemá. Môže to byť slepé črevo? Či tam je vždy prítomá aj teplota? Priznám sa na pohotovosť do Levíc sa mi nechce vždy sa tam tvária, že otravujeme a akože nič nezistia. No na druhý deň u našej dr. sa objaví aj diagnóza a správna .

simisi
9. jún 2016

Ja som mala minuly rok akutny slepak,operovali ma v noci a na poslednu chvilu...nemala som teplotu,len ma bolelo brucho,mohla som dokonca normalne chodit,ziadne ucebnicove priznaky som nemala...v krvi vysoke crp a leukocyty..takze by som s nou radsej isla

svetluska4
9. jún 2016

ja som toto mala s malym par tyzdnov dozadu. Som si myslela ze slepak, lebo ho strasne bolelo brucho, chodil,zhrbeny a aj teplotu mal zvysenu. Bola som s nim na pohotovosti a tam slepak vylucili. Preklepali a postlacali brucho, maly citil bolest ale nie taku ze by vysetrenie nezvladol. Ked som sa pytala ci to je slepe crevo tak mi dr. povedal ze nie, ze dieta so slepakom sa samo neposadi a nezide dolu z vysetrovacieho stolu, co moj maly zvladol. A diagnoza, viroza a zastavene travenie, dostal prisnu dietu, prvy den suchare a cierny caj, druhy den mohol varene zemiaky, ryzu a treti den aj chude masko a vyvar. Z liekov zivocisne uhlie. Ale ake vidis ze sa to horsi, tak sup sup k lekarovi

mikys1
autor
9. jún 2016

Práve sme sa vrátili z pohotovosti dostala injekciu a zajtra máme ísť k našej dr. . Vyzerá to na tráviace problémy

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz