Šmykla sa na mokrej podlahe a udrela si hlavu.

elisa171
4. júl 2019

Maminy.!!!! myslite ze moze nieco byt malej..v izbe mame plavajucu podlahu..vyliala tam trosku vody a potom ako utekala predomnou sa na tom smykla a pri pade si z boku udrela hlavicku..bol asi 20 sekundovy plac teraz uz dobre..mate skusenost s takymi padmi?.

kika831
4. júl 2019

@elisa171 treba dieta sledovat tych cca 24-48 hodin. Pravdepodobne sa len udrela a zlakla, ale aj tak radsej sledujte. Samozrejme pripadne bolenie hlavy, zavraty, kolisava chodza ci zvracanie su signaly na navstevu pohotovosti. 🤞

janci05
4. júl 2019

Môj zletel z postele. Jašil sa skákal až spadol a to bola teda riadna rana, len tak zadunelo.Tiež som sa zľakla. Trochu si poplakal, ale inak nič mu nebolo. Ako píše kika 831, sleduj či nemôže mať slabší otras mozgu.

tenerifka
4. júl 2019

Moja v 18-tich mesiacoch preliezla postielku ( rost bol pritom uplne dole) a z tej vysky tresla rovbo na hlavu na dlazbu, okrem.mozolu z toho nastastie nic nebolo.Tym nechcem.nic u vas zlahcovat, len ze su aj horsie pady a dopadnu dobre, moja mala fakt anjela strazneho nad sebou

elisa171
autor
4. júl 2019

@tenerifka ja som s mojou pred 4 mesaicmi bola v nemocnici lebo sa bachla vecer o stol a nad ranom zacala vracat..v nemocnici vsetko OK a zistilo sa ze vracala z mastnych halusiek co do nej napchala starka..ale odvtedy som vkuse v strehu..

mmoni89
4. júl 2019

Takych padov na hlavu u chalanoch som si teda uz uzila az az..jasne ze som z toho vzdy bola nesvoja ale vzdy bolo vsetko ok a raz mal syn hrcu z ktorej mi bolo zle este dva tyzdne.

nika898
4. júl 2019

@elisa171 este sa vela razi stane a budes sa bat. Sleduj ju ak zvracala, bola ospala alebo malatna, naladova treba ist skotrolovat. Ja som bola minulu sobotu s malym na urazovke lebo mi spadol zo smykacky a rengene mi dr povedal ze taketo deti su velmi odolne ze by mu musel po hlave prejst tank aby sa mu nieco stalo. Samozrejem clovek ktory nie je lekar sa boji a je istejsi ked vie ze jeho dieta je v poriadku.

elisa171
autor
4. júl 2019

dokedy treba dieta sledovat?..kolko hodin asi??

lindusss2016
4. júl 2019

@elisa171 toto posmyknutie na vode je u nas na beznom poriadku 😐 nastastie uz drzia hlavu tak, ze si ju nebuchnu. Ale zazili sme a dokonca raz aj na dlazbe v kuchyni 😥

janci05
4. júl 2019

@elisa171 Už to spomínala kika831. V priebehu pár hodín prípadne zajtra by sa príznaky prejavili. Dôležitých je 24 hodín.

elisa171
autor
4. júl 2019

@janci05 super tak zas sa tesim na prebdenu noc..

miselkat
4. júl 2019

@elisa171 Ja som si tiež užila, v noci som pozerala, či sa mala hýbe, otaca. Trosku som do nej vždy tukla, ako v spánku reaguje.

janci05
4. júl 2019

@elisa171 To je údel matiek. Báť sa o svoje deti. Ale nič zlé to určite nebude. Už by sa možno nejaké príznaky prejavili. Cez noc to aj tak nezistíš. Uvidíš zajtra či sa nesťažuje na bolesť hlavy alebo malátnosť, nevoľnosť. Veľa šťastia.

limetka69
4. júl 2019

moj sa minuly tyzden skotulal dole schodmi, 2 hrce a nic mu nebolo, chvalabohu. (3r)

thoughtfulweirdo
4. júl 2019

@tenerifka Toto urobila moja 16mesacna tyzden dozadu. Mna skoro porazilo, ona par sekund poplakala a bolo zabudnute, ale ja som stresovala este dva dni :D

29simona29
4. júl 2019

@elisa171 toto sa stalo aj mojmu malému, keď mi vylial olej a šmykol sa na ňom..Tiež spadol a udrel sa, ale nič iné mu nebolo, takto ťažko povedat, treba sledovať, ako píšu mamicky vyššie, tých 48hod, porom by to mali byt ok.

siska25
4. júl 2019

@elisa171 moj syn padol na mokrej dlazbe. Umyla som kuchynu a este som ani nestihla zakricat, aby tam nebehali, uz tam vbehol syn. Smykol sa, nohy mu vyleteli do vzduchu, padol dozadu na chrbat a hore znak na hlavu. Bol to skaredy pad, nastastie mu nic nebolo.

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elisa171
autor
5. júl 2019

tak noc sme prezili v poriadku..aj dnes rano sa spravala uplne normalne..ako kazde rano..tak dufam ze nic uz nebude