Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Soľná jaskyňa pre dvojročné dieťa so soplíkom

nikolal
7. jún 2015

Ísť s dvojrocnou kvôli soplom a kaslu? Máte niekto skúsenosti?

janinah
7. jún 2015

Ja som čítala,že tie umelo urobené soľné jaskyne sú dosť o ničom,nemajú taký efekt ako sa sľubuje.Najlepšie pre chorľavé deti je more,ak máte možnosť ísť.

bibistec
7. jún 2015

tiež som počula len negatíva na umelé soľné jaskyne dokonca alergologicka ma vystrihala aby som tam nesla. Ale ak mate problemy s dychcimi cestami vraj su dobre inhalatory kde nasypes specialnu sol a to vdychuje dieta. tak neviem skus

zuzka24787
7. jún 2015

Odporucam Wieliczku - je to obrovska solna bana ktoru pravidelne s nasou dcerkou navstevujeme. Nie je to nic umele vsetko prirodna sol. S dcerkou som mala rovnake problemy a uz prva navsteva tejto bane jej vyrazne pomohla 🙂 Nevyhodou je vzdialenosť pretože Wieliczka sa nachadza v Polsku v blizkosti Krakowa. Vsetko je tam krasne upravene a prehliadka tam trva od 1-5 hodin. Je to obrovsky priestor a nachadza sa tam aj podzemny kostol 🙂 Osobne si vsak myslim ze vzdialenost nie je az taky problem idu predsa prazdniny takze je to prilezitost na pekny rodinny vyletik 🙂

pribinak
7. jún 2015

Tu v BA je rehabilitacne centrum pre deticky, niektore co tam chodia cvicit, maju vazne dgn, po cviceni tam chodia oddychovat, mnohe maju problem s dychanim vdaka svojim dgn, takze solna jaskyna nebude az tak velmi zla

Ale vo vasom pripade vy najskor potrebujete sa riadne doliecit, zistit pricinu, najlepsie u imunologa v kombinacii s orl, lebo pokial nebudete mat toto poriesene, takvam ani solna jaskyna nepomoze
Ta sice precisti dychacie cesty, ale neodstrani pricinu castych infektov tvojej dcerky

nikolal
autor
7. jún 2015

@janinah
@bibistec keby sme sa rozhodli tak určite prírodnú napr.Bardejovské kupele

emilia25
7. jún 2015

Ja som bola aj s muzom aj s dvoma detmi v nimnickych kúpeľoch velmi sme si tam oddýchli mali sme tam lehstks a pustili prijemnu hudbu obe deti hned zaspali veru mali by sme tam ist s novs.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli