Soplíky u 2,5 mesačnej dcérky

evka0706
6. jan 2017

Ahojte mam 2.5mesacnu dcerku a mame sopliky...netecie jej z nosika...cize asi nadcha to nebude...len chrci...tak jej odsavam s odsavackou na vysavac...hlavne rano pred spanim...pouzivame sterimar na zvlhcenie sliznice a potom odasajem...stretki ste sa daktora s tym u vasich deticiek? Ako ste to riesili...? Dakujem velmi pekne

sardinka336
6. jan 2017

@evka0706 s malou treba ist v pondelok doktorke nech ju popočuva...to chrčanie moze byt preto lebo sa jej hlien usadzuje na prieduškách. S tým vysavač a morska voda nič nepomozu. Na to treba nasadit nejaky ,,rozpušťač,, hlienov...ja som davala Solmucol, Sinupret...proste aby sa tie hlieny skvapalovali a neusadili na prieduškách a nebola z toho nejaka bronchitida alebo ký fras.... Kazdopadne v pondelok smer deckárka, u tak meleho dieťatka radšej smer lekar.

evita1114
6. jan 2017

Podla mna jej zatekaju sopliky, preto jej nic netecie a chrci, skor by som dala sinupret, so solmucolom by som vahala lebo ten je na vlhky kasel, ja som teraz chora, kaslem a uzivam solmucol, a so zvlhcovanim nosa nic v tychto mesiacoch nepokazis, ja tiez svojim zvlhcujem ked Sa blizi choroba alebo su teda chori, kasel alebo chrcanie je v podstate symptom niecoho teda nadchy tak by som precistovala aj nostek, skore uzdravenie

evka0706
autor
6. jan 2017

Dakujem velmi pekne😊budeme cistit nosik a skusime sinupret..😊