Speleoterapia v bystrianskej jaskyni. Pomohla vám?

joka
4. máj 2010

Chcela by som sa spytat, ci ste niektora boli s detmi v Bystrianskej jaskyni na speleoterapii.
Pomohlo to detom. A co konkretne robili 2,5hodiny s detmi v jaskyni.

amisa
2. apr 2015

@katrijan no vysledky z krvy ukazuju zlepsenie, aj ked bez chorob sa to nezaobyslo, ale mali lachsi priebeh. Do jaskyne ide Manzel s dcerou a ja so synom si popri nich oddychneme. Ubytko mame na sukromi, odporucam na www.bystra.sk v sekcii ubytovanie a gastronomia obvolat si ubytovanie na sukromi. Ceny su neporovnatelne. ved viac si mozme napisat cez IP

lienka2307
18. máj 2015

dobrý den,prajem....

chcela by som poprosiť o nejaký kontakt na lacné ubytovanie,od 30.5. nastupujeme na speleoterapiu,moze byt aj na sukromí,ďakujem pekne.

lienka2307
18. máj 2015

@amisa

možem poprosiť o nejaký kontakt na ubytko na sukromí,najlepšie su asi osobné odporučania..ďakujem pekne...

amisa
18. máj 2015

@lienka2307 http://www.bystra.sk/ubytovanie-gastronomia Ubytovanie na sukromi: Milan Boháč , Bystrá č. 46, +421 48 619 52 87

lienka2307
18. máj 2015

ďakujem pekne za promtnu odpoveď...boli ste u neho ubytovaní?a boli ste spokojní?pekný večer prajem ešte...

amisa
19. máj 2015

@lienka2307 minuly rok sme neboli ubytovani v bystrej tento rok tam budeme ubytovani prvy krat. Je tam na stranke dediny uvedenych viac poskytovatelov ubytovania aj na sukromi , treba si to obvolat. S touto pani (aj ked je tam muzske meno, ale ma to nastarosti pani bohacova, sa velmi dobre jednalo, ma aj recenzie na limbe dobre.

everestka2015
24. jún 2015

dievcata, prosim vas, poradte nejake ubytovanie dobry pomer cena/vykon, moze byt aj v Myte pod Dumbierom ( je to len 4 km od Bystrej), tie ktore odporucaju na stranke su dost drahe. Boli ste tam niektora len sama s dvoma detmi? Dalo sa to nejak zvladnut? Dakujem

katrijan
25. jún 2015

Ahoj.neviem kolko si ochotna dat za ubytko ale ked budes mimo bystrej zase musis ratat cestu.my ideme prvy krat takze s ubytkom sme isli tiez len cez internet.snad to bude v pohode.aky turnus idete?

petruldo
18. jan 2016

@katrijan ahoj, zvažujem speleoterapiu v bystrej, ako ste boli spokojní, a ubytovaní ste boli kde? išla by som s 2 deťmi.

lulik01
2. feb 2016

Ahojte. Dnes nam imunolog odporucal tuto bystriansku jaskynu . Chcela by som sa spytat ako je to s dostupnostou do jaskyne, lebo v plane sme mali ze 3rocny syn ktory daleko nezajde pojde s babickou do kupelov ale lekar nas nahovara na jaskynu. Len neviem ci to nie je narocne pre babicku, aka je cesta ku vchodu do jaskyne. Dakujem

katrijan
9. feb 2016

@lulik01
Ahoj.my sme boli min.rok a pacilo sa nam.myslim ze aj malemu to pomohlo ale samotna jaskyna si myslim nestaci.zmenili sme stravovanie,zacal syn hravat hokej a zacali sme s imunoterapiou ale homeopaticky a v lete bola aj jaskyna tak je to na dobrej ceste.ak je babina trosku v kondicke zvladne to.nie je to tak daleko mierny kopcek chvilku a potom uz len rovno.

janage
28. júl 2016

@nelinka79 Mohla by som poprosiť kontakt na ubytko do IP. Ďakujem

janage
28. júl 2016

@ada11 mohla by som poprosiť o kontakt na ubytovanie do IP ďakujem.

lubako
9. jún 2017

Dobry deň. Aj ja by som poprosila kontakt do IP na nejake dobre ubytovanie v sukromi v bystrej, prip. Blizkom okoli za rozumnu cenu. Tiez planujeme speleotetapiu s dcerou. Dakujem

nikola1603
27. máj 2019

@nelinka79 mohla by som poprosiť aj ja kontakt na to ubytovanie? Ďakujem pekne

katrijan
28. máj 2019

@lienka2307
Ahoj.Ubytovanie sme mali U zaja...Kontakt si pozri na nete...Boli sme maximálne spokojní.Bola som sama s malým aké ušlo mi to aj vďaka ubytku.Mili ľudia, ústretoví...Radi spomíname...😃🤗

bumibo
29. jún 2019

Ahojte babule.. Chystáte sa niektora s detickami na speleoterapiu do bystrej? Ideme na skrátený 5dnovy pobyt druhy turnus.. Vidime sa tam s niekym? Ako je to tam prosim s pondelkami?