Spoľahlivý bezdotykový teplomer na čelo

hanaxxx
8. nov 2022

Poradte kvalitny bezdotykovy teplomer na celo. Nech nemeria pri troch meraniach za sebou 37.5, 38.3, 38.1.
Taky jeden uz mam, chcem nieco lepsie.Na cene nezalezi.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarka9669
8. nov 2022

@hanaxxx žiadny bezdotykový nieje spoľahlivý

stanulienkat
8. nov 2022

Bezdotykovy ziadny. Kup si obycajny digitalny za 4e. Mas tu stovky diskusii o tom.

hanaxxx
autor
8. nov 2022

@stanulienkat a ked kontrolujem dietatu kazdu hodinu teplotu a hlavne v noci, tak to ho potom musim stale budit, to nie je realne

stanulienkat
8. nov 2022

@hanaxxx a aky zmysel ma kazdu hodinu mu odmerat nespravnu teplotu? Ked mu jemne ten teplomer priložis, ani sa neprebudí.

hanaxxx
autor
8. nov 2022

@stanulienkat prave preto hladam spolahlivy bezdotykovy. Nerozumiem, kde mu mam teplomer prilozit? Myslela som, ze hovorime o merani v konecniku, ako o tom spolahlivom.

stanulienkat
8. nov 2022

@hanaxxx ja som myslela digitálny teplomer a normálne mu ho dať pod pazuchu, keď bude spinkať. Ja som to tak bežne dieťatku robila. Ja som v rekte ani nemerala.

lenka2710
8. nov 2022

@hanaxxx ja tiež meriam pod pazuchou, dvihnem rúčku, supnem teplomer, ani o tom nevie! Aj v ritke som mu tak merala keď bol maličký, plienku som trochu odhrla, strcila teplomer, nikdy som ho nebudila! Tie bezdotykové, ja neviem, raz nameraju dobre ze nie 40, keď prilozis kúsok inde, tak 37,5, ja som ho kúpila pri staršej dcére, ale úplne zbytočne, nemohla som sa spoľahnúť na to

hanaxxx
autor
8. nov 2022

@stanulienkat no vyskusam to, ale bojim sa, ze ho tym zobudim, uvidime