Spôsobuje ovocný čaj Hipp alebo feniklový problémy s kakaním?

danielakmeckova1
11. feb 2012

moj syn po kazdom jedle skoro kaka ,som pocula,ze to moze byt z toho cajiku

lady511
11. feb 2012

Ahoj....mi máme skoro 3 mesačnu dcerku...plne kojim,,,avšak davame aj čajiky,,,,davam sunarek,,to je od ukončeneho 1 týždna života bábetka...takisto je feniklový,,,,a máme ešte jeden to je od HIPP volá sa na DOBRU NOC,,,a tiež je feniklový,,,a to kakanie je zase u nás take že aj 2 dni nekaka,.,,ale povedal mi pediater e ak je kojena je to v poriadku,,,,kolko mililitrov davaš a kolko ližičiek????davaš podla navodu?????kolko mesačné máš bábo????????

lucia.kl
11. feb 2012

moje deti po feniklovom čaji strašne nadúvalo a mali bolenie bruška, tá mladšia sa dokonca vyhádzala, čaje nemôžeme doteraz piť žiadne, majú z nich hnačky...

zuzana581
11. feb 2012

ja som dávala obom hippkové čaje od narodenia a nikdy im nerobili problémy. Nepíšeš, ako staré máš dieťa, či je kojené, alebo nie. Dôvod častého kakania môže byť úplne inde a vôbec to nemusí byť problém.

cora73
11. feb 2012

moj maly feniklovy caj vobec nemoze,strasne ho naduvalo a bolelo brusko z neho,ked ho nepije,je v poriadku... 😉 Niektorym detom nerobi dobre,tak naco ho uzivat..

diusik
11. feb 2012

ja som tieto sladke caje nikdy nedavala,kupila som feniklove semienka a z toho som robila cajik,bol super aj ja som ho pila,plna feniklova chut a bez cukru

traktor
11. feb 2012

dieta ma rok a 1 mesiac..zacal ti kakat takto po cajikoch, ci kakal tak aj predtym?..ak po cajikoch, tak ich vynechaj, nahrad ich vodickou, ..uvidis, ci je to s toho..ak aj predtym, nic nedas za to, ked skocis za svojou lekarkou, urobia mu vyter a zistia ci je to ok ci to nebudu zubky, alebo co..

alicia28
11. feb 2012

caute, ja mam skoro 3 rocne dieta a caj som nikdy nedavala, myslim si ze nech je akejkolvek znacky je to velky alergen a robi viac skody ako uzitku,
naco pit caj? aky to ma zmysel?
male dieta ma pit v prvom rade mlieko a vodu, ziadne caje a malinovky,,,
neverim ziadnym reklamam detsky caj,,hluposti,,reklama,
moja mama ma nalievala cajom od malinka a jedine co dosiahla je pokazene zuby , v caji su susene rastliny a tiez je tam pel z kvetov a nikto nevie co tam presne je,,,,takze u mna ma caj velke minus, chvala-bohu moje dieta ked uz je teraz velke, odmieta pit caj ked jej niekto ponukne a som tomu velmi rada

hajanka
11. feb 2012

ano samozrejme ze moze, ja to hovorim stale, mamicky davaju fenikel uz par tyzdnovym babetkam a pri tom vobec netusia, ze fenikel moze sposobit traviace tazkosti, naduvat a sposobovat velke bolesti bruska babetka ☹
Detom najlepsie davat od smadu pit cistu vodicku, uz od mala. Neucit na caje - hlavne bylinkove ktore ochudobnuju babetko o mineralne latky a zvysuju riziko alergie, Hipp a ine granulovane caje zase obsahuju cukor, su sladene. Este som nepocula nikoho, kto by mal problemy z cistej vody.
Plne suhlasim s @alicia28

machiabeli
11. feb 2012

nam feniklovy caj prave pomohol ked bol alex maly a bolelo ho brusko.. cajik mu pomohol.. cistu vodu nam od narodenia nechcel pit preto sme dali cajik a v pohode. ved pit cistu teplu vodu je humus....fuj to by ste ani vy nepili..ja som zastancom cajikov... a hlavne v zimnych mesiacoch.. ale stale.dieta musi pit