Sprej na čistenie uší

evuliceeek
3. mar 2015

maminky aké máte skúsenosti s čistením uší vašich detí sprejom? ktorý sa vám pozdával najviac? ako to znášali deti? uvažujem, že si nejaký zakúpim pretože už je nemožné môjmu synovi vyčistiť uši, len sa mu dotknem uška a už je zle-nedobre

lucus83
3. mar 2015

Najnovšie sa nedoporučuje používať ušné spreje a hlavne nie pre deti. Uško stačí vytrieť rožkom čistej osušky, len to, čo vidno. Ak je maz prílišš hustý- je dobré namočiť vatovú tyčinku do 3% peroxidu vodíka a uško povytierať.

jamelia
3. mar 2015

Moja orl doktorka mi na otazku ako cistit usi odpovedala, ze nijako ani sprejom ani tycinkami. Nie je to dobre, tycinkami si maz zatlacime do ucha, poskodime sliznicu. V uchu ma byt maz, vytriet staci len to, co je vonku vidiet. 🙂

skuste1983
3. mar 2015

Presne tak ako píšu lucus83 a jamelia. Ušká sa nečistia ani sprejom ani tyčinkami. Len to čo vidno vytrieť...

evuliceeek
autor
3. mar 2015

ďakujem maminky za odpovede, sú to pre mňa nové informácie 😉

skuste1983
3. mar 2015

nz 🙂

luliu
3. mar 2015

@evuliceeek manzel si kupil sprej a o par tyzdnov skoncil na orl s velkymi bolestami. Lekarka povedala, ze je to z toho spreja, ze pouzivanie tychto sprejov neodporuca. Ze je to svinstvo. Dietatu by som to nedavala v ziadnom pripade !!!

bonaqa2013
3. mar 2015

Kúpila som ten sprey, drahý ako šľak a nič moc. Škoda peňazí. Nedoporučujem. V lekárni by predali aj vlastnú mať.....

tenerifka
3. mar 2015

@evuliceeek nijake, nikdy by ma nenapadlo nieco take kupit....usi sa maju umyvat zvonka a nie zvnutra.....

evuliceeek
autor
3. mar 2015

ďakujem za odpovede - mám jasno, žiadny sprej, len vytrieť to, čo vytečie von samé od seba........súhlasím, reklamy zavádzajú a lekárne predajú všetko..... v tomto smere som sa naozaj nechala ovplyvniť reklamou, s detskou lekárkou som to nekonzultovala, v podstate som sa tým začala zaoberať až dnes ráno......veľmi ste mi maminky pomohli 😉 ste perfektné

kimina7
3. mar 2015

V skandinavii razne kazu cistit usi sprayom, ale nuektore su nanic kvality. Tu kazdy pise nepouzit....uz ani ja neviem

bonaqa2013
4. mar 2015

@kimina7 na sk je všetko čo sa týka kvality na figu. Aj potraviny, aj tovar bežnej spotreby. Všetko.