Stafylokok v nose mesačného dieťatka

bubacik77
12. mar 2015

Akú máte skúsenosť so stafylokokom u mesačného dieťaťa, máme sopliky, cvičenie v nose už 8dní. Kvapky podávame druhý deň. kKey zabrali kvapky Pamycon . Tie čo máte skúsenosť. Ďakujem

inull5
12. mar 2015

@bubacik77 ahoj, aj my toto dlhodobo riesime, moj ma uz 15 mesiacov a je to beh na dlhu trat. Pamycon by mal zabrat takmer hned, aspon teda u nas je to teraz tak. My mame teraz moraxellu a mal zeleny sopel a po jednom dni zostal ciri. Tak drzim palce.

bubacik77
autor
13. mar 2015

@inull5 a to chrčanie vám kedy prestalo, dodajme jej sopliky a stale jej počuť niekde vzadu sopliky. Dnes berieme tie kvapky tretí deň a neprešlo to ešte. :(

bubacik77
autor
13. mar 2015

Odsajem malo byť

inull5
13. mar 2015

@bubacik77 to chrcanie ma maly aj dva tyzdne ☹ my tiez uz nemame soplik, ale pocujem ako chrapka..ja som tiez odsavala prve dni a o chvilu mal zasa upchaty nostek. Najhorsie sme na tom boli v noci ked sa budil na plny nostek..

bubacik77
autor
13. mar 2015

@inull5 a to chrčanie vám kedy prestalo, dodajme jej sopliky a stale jej počuť niekde vzadu sopliky. Dnes berieme tie kvapky tretí deň a neprešlo to ešte. :(

bubacik77
autor
13. mar 2015

No u nás to je tiež tak, okolo 3ráno to začne sopliky sa objavia a nepokojný spánok: ( na nervy

smile31
14. mar 2015

Ahojte...neviem ci to sem patri ale mame 5 tyzdnoveho chlapceka a od vcera nam sopli odsavame odsavackou cez vysavac aj 6x denne ked pocujeme ze ma plny nostek... neviete nejaku radu ako mu sopliky zastavit... ja mam nadchu a asi to chytil odomna :( aj ked som pri nom nosila rusko...

bubacik77
autor
14. mar 2015

Dnes nám trochu pomohlo na uvoľnenie hlienu to, že som dala variť dva hrnce z vodou a do každého dve lyžice soli a dieťa v kociku v kuchyni spinkalo a o pár hodín pri odgrgnuti vyšli aj hlieny.