Stále chorá 5,5-ročná dcérka

sinda11
2. máj 2023

Mám 5,5 ročnú dcérku,ktorá je stále chora zo škôlky. Vždy vydrží Max.tyzden a je ďalšie dva tyzdne chorá doma. Má všetko vyšetrené imunológiu aj krčné a všetko ok. V zime som si ju aj niekoľko mesiacov nechala doma. Ale akonáhle príde do kolektívu,všetko tam chytí. Už som jej skúšala dávať všetko možné od Imunoglukanu, Echinacea,Rakytnicek...
Od septembra nastupujem do práce a ona bude predškolacka,neviem ako to budem s robotou riešiť keď je vkuse chora. Máte nejaké typy ako jej pomôcť? Diki

pribinak
2. máj 2023

@sinda11 a imunologicka jej nepredpisala na podporu imunity nič?
Lebo toto čo jej dávaš, to sú take cukríky v podstate

zmrzlinka2021
2. máj 2023

@sinda11 a ako má získať imunitu, keď je stále bez kolektívu? Veď aj na psychiku jej musí udierať. Potrebuje vzťahy, kolektív. Doma len keď je veľmi chorá.

sandra19901990
2. máj 2023

Otuzujeme. Najprv len vlažná voda na konci kúpania pár sekúnd a postupne znižovať na chladnejšiu a predlžovať

engiii
2. máj 2023

Syn keď mi nastúpil do škôlky každý druhý týždeň bol chorý stále očr angína zápal priedušiek a stále dokola.. on bral aj na imunitu liečbu od alergo..,ale ona mi odporučila vitamíny A myslím ,že aj tie mu pomohli iné vitamíny už nebral okrem tej od alergo a ti sa bralo vždy len v septembri dva mesiace takže celý rok som musela nahradiť inými vitaminami a skúsila som tieto a fakt môžem povedať ,že mu pomohli a ako nastúpil do školy už nebol chorý ani nepamätám
https://www.vitamino.sk/p/olej-zo-zralocej-pecene

engiii
2. máj 2023

Tie biomaxin sú pre deti .ale dávala som aj biomare..
Buď tu gulicku rozkusol a vycuckal a obal vyplul alebo som ju pichla a vykapkala olej na jazyk