Ster z hrdla

poi99
24. sep 2013

Malá už kašle 3t (našťastie už sa jej to o dosť zlepšilo), ale teraz začal i malý (7m) a aj ja. Doktorka najprv len odporúčala sirupy a spreje a pak jej dala ATB. No ale stery ani iné vyšetrenie ako kuk do hrdla nerobila (ešte popočúvala, ale malá ziapala, tak asi houby počula). Tak keď už aj malý začal kašlať, šla som ráno k sestričke nech obom urobí stery (podotýkam, že doktorka o tom nevedela) a teraz mám ísť na vyšetrenie s malým). Ale sestrička urobila ster len z hrdla. Bude to stačiť? už sa teším na hubovú polievku od doktorky, že ako som si to mohla sama zmyslieť...

baruskas
24. sep 2013

dajte si nabrať krv na vyšetrenia ,či nemáte náhohodu plúcne chlamýdie alebo mykoplazmy...my sme to prekonali min.rok v zime všetci traja( jeden začal a už to išlo, pravdepodobne to dcera priniesla zo školky abo ja z práce). ster z hrdla nemá význam( len pri opak. angínach)...všetci sme museli prejst ATB naraz, lebo by sme si to navzájom len prenášali, prenáša sa to ako chrípka...stačí jedno kýchnutie ked ste spolu a je to...

jofradiga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraxy6
24. sep 2013

@jofradiga a to je k akej téme. predplať si PRO shop a môžeš predávať 🙂

csina
26. sep 2013

Velmi ma zaujima ako to u teba dopadne, mame nieco velmi podobne... 3,5 rocna nam kasle vyse 2 t, maly 7 ,mes, skoro dva, cakam od minulej stredy na vysledky zo steru hrdla azatial nic dalsie....

csina
28. sep 2013

@poi99 my cakame uz 2t na vusledok.....je mozne, ze to stratili? Teraz uz tam asi nic nebude,ak by to opakovali...

tinki
28. sep 2013

@poi99
@csina
a nemajú deti reflux? väčšinou toto je dôvodom neustáleho kašlania. Hlavne v noci alebo po fyzickej námahe. Aj moja máva takéto stavy, výtery, odbery všetko ok..raz som niekde čítala,,že za to môže reflux, tak som sa pýtala na sono, išli sme a potvrdilo sa.

csina
29. sep 2013

@tinki dobry tip.. Reflux sice mame, ale tentokrat to nebude povodca.. U Timky kaslu predchadzala aj horucka, tak skor virus alebo nejaka bakteria

poi99
autor
29. sep 2013

@csina @tinki @baruskas v utorok ideme na krv, tak uvidím. To bude zas boj, bo ani popočúvať sa malá nechcela dať, nieto ešte krv z ruky, to ju budeme 3 držať... Reflux mala malá do 4m, ale od vtedy pokoj, nuž a momentálne máme všetci 3 atb, len manžel soplí.. Dúfam, že on to nedostane :(

poi99
autor
29. sep 2013

@csina @tinki @baruskas a stery boli čisté...

poi99
autor
2. okt 2013

tak malej sa nakoniec ani krv nepodarila zobrať... len malému..

poi99
autor
6. okt 2013

moja krv bola cista.. maleho budeme vediet zajtra; ale ked ja som mala krv v poriadku-tak asi aj maly. Ale Dorka sa stale zvykne rozkaslat. Je to siceasi 4_5x za den-ale predsa..