Štvorročný syn je stále chorý

patulka1992
23. máj 2022

Ahojte mamicky idem si po radu maly ma 4roky a ako zacal chodit do skolky v kuse chory tyzden v skolke 2doma uz som na prasky stale zlte sople v noci trochu chrape zvysena teplota uz som si myslela ze bude fajn ked sa oteplilo ale houby rovnako a neviem ci nie aj horsie boli sme na imunologi tak cakame na vysledky. Mali ste niekto toto iste? Niekto mi hovori dajte vybrat nosne mandle niekto zas ze je to blbost uz som vazne zufala nejake rady ako nastartivat imunitu?

diamond007
23. máj 2022

@patulka1992 všetci toto riešia v škôlkach, nič nové... Buduje imunitu

pribinak
23. máj 2022

@patulka1992 toto je klasicky 1. rok v škôlke. Proste deti prechádzajú všetkými možnými chorobami

Môj syn mal non stop sople, dali sme von mandľu a super

zuzkaa1991
23. máj 2022

@patulka1992 my sme druhy rok v skolke ma 4r.a tento rok este horsi zajtra som jún chcela dat po tyzdni a pol q schytala som aj ja ze dusu idem vykaslat a asi schytala.odo mna 🙈 my 4 dni v skolke 2 týždne doma....tiez si od marca hovorim ze vydrzi do.leta 🙈🤣🤣a nic este mame mesiac som zvedavá fakt za rok dokopy bola mesiac v skolke hroooza používam len kvalitné vitamíny produkty ale nic nepomaha...takze som rezignovala a beriem to samozrejmosť uz....lekarka nam nic neda vybrala pamycon a ziadny rozdiel🤣 ze musime.prejst s tym do 6r.7r. Dnes ideme na alergo v marci jej brali krv ze vsetlo poriadku tak dnes ideme sa porozprávať pytat sirup na imunitu dajaky kedze sme nemali aj na alergiu pre istotu aj ked.sa.jej nepotvrdilo