Sú to molusky?

veron57
2. sep 2023

Su toto molusky? Syn to ma na nohach cca 10 ks. Neskriabe si to, len sa mu to tam z nicoho nic zjavilo.

zdenkak87
2. sep 2023

@veron57 tiez by ma to zaujimalo, akurat podobne riesim, ma to hlavne na lavej nohe ale ma toho viac

malycka
2. sep 2023

Ahoj moj malí má také to isté vyrážky už druhý týždeň boli sme na pohotovosti tam len dali kvapky zodak neviem sa stoho zbaviť tiež som kadečo vyskúšala ale stále má ich mali

mooonika1975
2. sep 2023

áno, molusky ,ťažko sa toho zbavuje, treba posilniť imunitu

lionelka
2. sep 2023

ahoj .aj my to mame,,tekutý púder,pomaly to mizne

malycka
2. sep 2023

@lionelka
@lionelka môžem sa opýtať klasicky decky pureder chladivý myslíte lebo aj syn to má neviem čo už by som mu NATO dala

taktotedanie
3. sep 2023

Ano molusky
Treba kozne vysetrenie, pozor dieta s moluskami do skolky nesmie! Niektore skolky ziadaju potom aj potvrdenie o bezinfekcnosti

lionelka
20. sep 2023

@malycka my sme dávali tekutý púder,,,

mooonika1975
20. sep 2023

@taktotedanie ale môže, u nás chodili dokonca dve , uplne v pohode, mali to zalepené, od lekára krásny papier, že to nie je infekčné. Mohli sme sa na mihalnice postaviť. 😉

chrvacka
13. mar 2024

Pridam moju skusenost. Mozno niekomu pomoze. V skratke- vyskusali sme vsetko mozne: molusan, molusk, koloidum forte, prepichovanie ihlou, betadine, imazol, laserove odstranenie. Nic nezabralo, iba strasne trapenie, psychicky bol syn (4 roky)na tom zle. Nechcel, aby som sa ho ani dotkla.
Recept od imunologicky: treba preliecit krv, nie pokozku. ISOPRINOSINE -prvý mesiac: že 3 týždne 3x6ml denne potom týždeň pauza a následne prvých 10 dni v mesiaci 3x6ml denne zvyšok pauza a tak kazdy mesiac (10 dni brat, 20 dni pauza) az do vyliecenia a aj mesiac este po vylieceni.
Po asi 2 mesiacoch mu zacali prve molusky hnisat, velke loziska, po vytlaceni mu az jazvy zostali (aku hlboku dieru tam mal). To sa stalo asi so 4 pupacikmi. Ostatne mu nahnisali ale iba ako male akne a ani neviem, kedy sa mu zahojili. Okrem tych 4 velkych, co sme museli vytlacit, sme nerobili vobec nic. Vsetky sa mu same zahojili. Trvalo to cca 7 mesiacov. Niektore veci chcu cas. Keby som to vedela skor, urcite by som ho neterorizovala s rychloliecbou.
Mozno niekomu pomozem