Suchý kašeľ. Čo pomáha?

viktoryy
17. dec 2008

ahojte mamicky vobec nemozem spat mam 5 mesacneho tomaska a hrozne kasle uz mu davam fenistelove kvapky aj hedelix ale mam pocit ze to vobec nepomaha.prosim poradte mi.

annag
17. dec 2008

vyvetraj, alebo ho obleč a skús s ním ísť vonku na čerstvý chladný vzduch a zvlhči si doma vzduch - napr. mu nad postieľku daj vlhký uterák

monique02
18. dec 2008

ahoj viktory urcite zvlhcovat vzduch, ja malej bud vesiam mokre uteraky a cez den aj nechavam odparovat vodu s morskou solou na sporaku a hrame sa v kuchyni 😉 ale ak to trva uz viac ako 3 dni asi by vam nieco mala dat doki
a este nam vzdy kazu vyvisit matrac v postielke, podlozit par uterakmi
drzime palce aby bol tomasko rychlo fit

erikaaaa
18. dec 2008

ahoj, aj nas takto kaslal asi 3 dni tak sme isli doktorovi a ze ma chytene priedusky ☹ tak nasadil sirup-antibiotikum daco na vytieranie nosa a ambrobene na vykasliavanie a uz to asi zacalo zaberat, mu to trocha ustupuje,chvalabohu,lebo ten kasel aj jemu rusil spanok... A este aj to zvlhcenie vzduchu pomaha.
Inak mi hovoril doktor ze to ambrobene je lepsie pre take male deti ako hedelix...a nam sa osvedcil aj predtym uz, takze u nas tak. Drzim palce nech Vam to co najskor prejde a nech ste na vianoce uz zdravucki 😉

vikibabo
3. jún 2011

Ahoj ja som tiez u mojej dcerky spozorovala ze ma taky suchy kaslik teda len tak vykasliava le nic , nos ma cisty ani teplotu nema. Tak neviem .V spankuju to nerusi lebo to v noci nerobi je to taky cudny kasel.