Syn má červené kruhy pod očami

22. dec 2022

Zienky,poradte ak viete prosim...Maly ma cervene kruhy pod ocami,v novembri sme mali covid odvtedy ma stale upchaty nos.ma aj zväcsenu nos.mandlu,ma kortikoidy Mometasone.rano sa stale zobudi s upchatym nosom,aj cez noc potahuje..ale urobili sa mu vyrazne cervene kruhy pod ocami,mysleli sme ze je to z toho ako sa budi,ale pospi aj cez obed a ma to vyraznejsie prave.dr mi kazala davat ocuflesh+dithiaden.ale kruhy su stale.mohlo by ist o zapal prin.dutin? Teploty nema.prilozim foto

autor
22. dec 2022
miriam11
22. dec 2022

Alergia

dzulli1980
22. dec 2022

Brali krv? Je možné, že má málo železa ...

autor
22. dec 2022

@miriam11 mali sme aj Aerius sirup,tiez mu nepomohlo.vetrame,neprekurujeme,zvlhcujeme,plysaky som mu zrusila z postele robim co viem a stale sa z toho nemozeme vyhrabat.ditiaden je mu na figu,vcera mi uz plakal ze ho "vlasy tiez bolia"😕ja uz si pripadam ako stihacka na doktorku...😕

autor
22. dec 2022

@dzulli1980 zelezo mal ok,dokonca mierne viac co som bola prekvapena,to bolo ako prve vysetrene😕

doriiis
22. dec 2022

Nekasle v noci?

luccija
22. dec 2022

Má to veľmi škaredé:(boli ste u ORL?

doriiis
22. dec 2022

Ak to má najhoršie,vždy keď sa zobudí tak to môže byť alergia na roztoče.

autor
22. dec 2022

@luccija ano,ma zväcsenu nos.mandlu,dostal kortikoidy ale nejako mu nepomaha ten sprej.rano vzdy upchaty nos,aj v noci potahuje stale.ale vytery mu nikto nerobil,ci nahodou nieco aj nema v nose😕

autor
22. dec 2022

@doriiis obcas zakasle,hlavne vecer pred spanim.ale v noci malokedy.on to ma aj cez den,raz menej raz viac.jeden den je to lepsie a druhy zas este horsie.

majka879742
22. dec 2022

Skúste dať ešte vyšetriť obličky, aj vtedy sa vedia údajne robit kruhy pod očami. Držím palce

autor
22. dec 2022

@majka879742 pisala som dr,dala nam Tobradex kvapky zas do oci🙄

kacena4
22. dec 2022

ja mam horsie oci. je to alergia. mozno zo zníženej imunity po kovide. skuste alergologa